Niechirurgiczny przeszczep włosów

Niechirurgiczny przeszczep włosów, uzupełnianie i zagęszczanie włosów.

Najczęstszą przyczyną przerzedzania się włosów są zaburzenia hormonalne, uwarunkowania genetyczne lub stres.

Niestety, jest to zwykle proces nieodwracalny, z którym każdemu trudno się pogodzić, a szczególnie kobietom, u których utrata włosów odbija się bardzo niekorzystnie na ich wyglądzie, samopoczuciu oraz na samoocenie.

Jeszcze kilka, kilkanaście lat wstecz z problemem łysienia i przerzedzenia włosów borykały się panie w starszym wieku - obecnie coraz młodsza grupa kobiet decyduje się na zastosowanie aplikacji, która niweluje codzienny dyskomfort i stres.

Słabe, rzadkie włosy lub zaawansowane stadium łysienia to również problem do rozwiązania dla fryzjerów-stylistów, gdyż rzadkie włosy lub ich duży ubytek nie jest łatwy lub wręcz jest niemożliwy do zatuszowania odpowiednią fryzurą.


zagęszczanie włosów , przeszczep włosów,

W Centrum Przedłużania Włosów w Nowym Sączu specjalizujemy się w rozwiązywaniu problemów łysienia. W tym celu stosujemy niechirurgiczny przeszczep włosów.

Dlaczego niechirurgiczny przeszczep włosów to często jedyny możliwy sposób na złagodzenie dyskomfortu spowodowanego utratą włosów?

Wynika to z faktu, że w stosowanej przez nas metodzie nie ma przypadków niemożliwych do zrealizowania, jest tylko kwestia zastosowania właściwego rozwiązania.

Metoda stosowana w Centrum Przedłużania Włosów Oaza Piękna to alternatywa dla osób, które nie chcą podejmować ryzyka chirurgicznej transplantacji włosów lub mają dość stresu związanego z codziennym zakładaniem i zdejmowaniem klasycznych peruk.

Niezależnie od umiejscowienia, aplikację wykonujemy wysokogatunkowymi i ręcznie sortowanymi włosami. Włosy są idealnie dopasowane pod względem struktury i koloru do naszych włosów.

Wynikiem aplikacji jest naturalna i gęsta fryzura oraz odmłodzony nawet o kilka lat wizerunek. Widocznym efektem naszej pracy jest zdziwienie, niedowierzanie i radość na twarzach kobiet po zakończonej aplikacji.

Połączenie włosów aplikowanych z włosami naturalnymi klientki jest trwałe.


zagęszczanie włosów nowy sącz, przeszczep włosów

Nawet przez trzy miesiące po uzupełnieniu włosów Klientka może swobodnie cieszyć się gęstymi włosami. Cały czas można je pielęgnować, jak własne włosy – myć je, modelować, czesać, a nawet farbować. Bez obaw można też uprawiać dowolny sport, nakładać na głowę czepek lub czapkę. Zdjęcie nakrycia głowy nie spowoduje zdjęcia wspaniałych, uzupełnionych włosów.

Raz na dwa lub trzy miesiące zalecana jest wizyta w salonie, podczas której dokonujemy korekty, wynikającej z odrostu włosów naturalnych. Podczas wizyty wykonujemy również niezbędne zabiegi pielęgnacyjne oraz, na życzenie, standardowe stylizacje fryzjerskie.

Niechirurgiczny przeszczep włosów to aplikacja, której efektywność sprawdza się przez około 3-4 lata. W zależności od stopnia pielęgnacji, po tym okresie aplikację powinniśmy powtórzyć.Ponowna aplikacja jest identyczna do pierwszej. Należy ją zatem powtarzać raz na około 3-4 lata, aby ciągle cieszyć się wspaniałym wizerunkiem.

Nowe włosy naturalne założone naszą metodą nie odróżniają się od własnych włosów - są identyczne z włosami na głowie. Centrum Przedłużania Włosów Oaza Piękna to jedyny autoryzowany salon w Nowym Sączu, który specjalizuje się w niechirurgicznym przeszczepie włosów.

zagęszczanie włosów nowy sącz ,przeszczep włosów ,

Zarówno włosy dołożone jak i własne możemy swobodnie farbować, zrobić balejaż. Możemy je również obciąć,ale należy mieć świadomość, że nie odrosną,więc decyzja o nowej fryzurze powinna być przemyślana.

Do niechirurgicznego zagęszczenia włosów nie stosujemy włosów dłuższych niż 30-35 cm. Jest to związane z tym, że naturalne włosy Klientki są w przypadku łysienia słabsze i dodatkowe ich obciążanie byłoby błędem. Jeżeli Klientka Centrum Przedłużania Włosów Oaza Piękna życzy sobie mieć długie włosy,to realizujemy to oczekiwanie poprzez zastosowanie dedykowanej metody przedłużenia włosów, którą dobieramy indywidualnie.

Specjalizujemy się w usługach fryzjerskich, w tym także w nowoczesnym fryzjerstwie, w skład którego wchodzi m.in. przedłużanie włosów różnymi metodami.

Zasady pielęgnacji
Po aplikacji włosy należy myć i pielęgnować według ogólnie znanych zasad pielęgnacji włosów naturalnych.

Należy jedynie zwrócić baczniejszą uwagę na:
- zarówno włosy własne jak i uzupełniające ubytki należy bardzo dokładnie wymywać z szamponu,
- odżywki nie można kłaść na skórę głowy, a jedynie wmasowywać ją we włosy,
- nie należy myć włosów bardzo gorącą wodą (włosy myje się w chłodniejszej wodzie),wpływa to na ich lepszą kondycję.

Nie zdarzyło się, żeby przy noszeniu tego typy włosów wystąpiły reakcje alergiczne. Należy standardowo kontrolować skórę głowy, gdyż możliwe reakcje uczuleniowe mogą powstać na skutek złego wymywania lub pozostawiania środków pielęgnacyjnych mogących powodować podrażnienia.

Specjalistyczne szampony oraz odżywki fryzjerskie są dostępne w naszym salonie.

CENNIK  niechirurgicznego przeszczepu włosów - zobacz szczegóły

Cena dodatkowych usług (np. strzyżenie, farbowanie, balejaż) naliczana jest zgodnie z cennikiem salonu.

Kobiety, które skorzystały z niechirurgicznego przeszczepu włosów są zadowolone z tej decyzji. Osoby, które miały już doświadczenia z nieudaną transplantacją włosów lub korzystały z klasycznych peruk, mogą porównać metody i doceniają komfort codziennego funkcjonowania z zastosowaniem naszej metody.

Zobacz również

makijaż permanentny »»»
przedłużanie włosów »»»
przedłużanie rzęs »»»
zagęszczanie włosów 
skup włosów 
stylizacja, przedłużanie paznokci

Najczęściej wyszukiwane
- przeszczep włosów Nowy Sącz, Gorlice, Grybów, Limanowa, Krynica, Zakopane, Krościenko, Szczawnica, Bochnia, Brzesko, Nowy Targ, Myślenice, Stary Sącz, wypadanie włosów, uzupełnianie włosów, niechirurgiczne uzupełnianie włosów, peruki, wypadające włosy po chemioterapii, łysienie

OAZA PIĘKNA

ul. Grodzka 2

33 - 300 Nowy Sącz

 

505 049 543

Poniedziałek - Piątek: 9:00 -18:00

Sobota: 10:00 -14:00

Facebook Instagram