Facebook
Instagram

Niechirurgiczny przeszczep włosów, uzupełnianie i zagęszczanie włosów.

Najczęstszą przyczyną przerzedzania się włosów, są zaburzenia hormonalne, uwarunkowania genetyczne lub stres.

Niestety, jest to zwykle proces nieodwracalny, z którym każdemu ciężko się pogodzić, a szczególnie kobietom, u których utrata włosów odbija się bardzo niekorzystnie na ich wyglądzie, samopoczuciu oraz na samoocenie.

Jeszcze kilka, kilkanaście lat wstecz z problemem łysienia i przerzedzenia włosów borykały się panie w starszym wieku - obecnie coraz młodsza grupa kobiet decyduje się na zastosowanie aplikacji, która niweluje codzienny dyskomfort i stres.

Słabe, rzadkie włosy lub zaawansowane stadium łysienia, to również problem do rozwiązania dla fryzjerów-stylistów, gdyż rzadkie włosy lub ich duży ubytek, nie jest łatwy lub wręcz jest niemożliwy do zatuszowania odpowiednią fryzurą.Nasz salon specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów łysienia ,często w jedyny możliwy do zaakceptowania i wykonania sposób, czyli niechirurgiczny przeszczep włosów.

Dlaczego jest to często jedyny możliwy sposób na złagodzenie dyskomfortu spowodowanego utratą włosów?

Bo w stosowanej przez nas metodzie nie ma przypadków niemożliwych do zrealizowania, jest tylko kwestia zastosowania właściwego rozwiązania.

Nasza metoda, to alternatywa dla osób ,które nie chcą podejmować ryzyka chirurgicznej transplantacji włosów lub mają dość stresu związanego z codziennym zakładaniem i zdejmowaniem klasycznych peruk.

Niezależnie od umiejscowienia, aplikację wykonujemy wysokogatunkowymi i ręcznie sortowanymi włosami. Włosy są idealnie dopasowane pod względem struktury i koloru do naszych włosów.

Wynikiem aplikacji jest naturalna i gęsta fryzura oraz odmłodzony nawet o kilka lat wizerunek. Widocznym efektem naszej pracy jest zdziwienie, niedowierzanie i radość na twarzach kobiet po zakończonej aplikacji.

Połączenie włosów aplikowanych z włosami naturalnymi klientki jest trwałe
.Przez okres 2 - 3 miesięcy po uzupełnieniu włosów, klientka może swobodnie cieszyć się bujną fryzurą, myjąc włosy tak jak swoje własne. Można je modelować, czesać, farbować.....Bez obaw można np. pływać lub uprawiać jakikolwiek sport . Możemy nakładać czepek lub czapkę bez stresu, że zdjęcie ich spowoduje również zdjęcie naszych wspaniałych włosów.

Raz na dwa - trzy miesiące zalecana jest wizyta w salonie podczas której dokonujemy korekty, wynikającej z odrostu włosów naturalnych. Podczas wizyty wykonujemy również niezbędne zabiegi pielęgnacyjne oraz na życzenie, standardowe stylizacje fryzjerskie.

Niechirurgiczny przeszczep włosów to aplikacja której efektywność sprawdza się przez około 3-4 lata, w zależności od stopnia pielęgnacji, po tym okresie aplikację powinniśmy powtórzyć .Ponowna aplikacja jest analogiczna do pierwszej, czyli raz na ok. 3-4 lata powinniśmy ją wykonać ,by nasz wizerunek nie odbiegał od oczekiwanego.

Nowe włosy naturalne założone naszą metodą nie odróżniają się od własnych włosów i są identyczne z włosami na głowie.

Jesteśmy jedynym autoryzowanym salonem w Nowym Sączu , który specjalizuje się w niechirurgicznym przeszczepie włosów.Zarówno włosy dołożone jak i własne możemy swobodnie farbować, zrobić balejaż. Możemy je również obciąć ,ale należy mieć świadomość, że nie odrosną ,więc decyzja o nowej fryzurze powinna być przemyślana, z uwzględnieniem tej niedogodności.

Do niechirurgicznego zagęszczenia włosów nie stosujemy włosów dłuższych niż 30-35 cm. Jest to związane z tym, że naturalne włosy klientki są w przypadku łysienia słabsze i dodatkowe ich obciążanie byłoby błędem. Jeżeli klientka życzy sobie mieć długie włosy ,to realizujemy to oczekiwanie poprzez zastosowanie dedykowanej metody przedłużenia włosów, którą dobieramy indywidualnie.

Specjalizujemy się w usługach fryzjerskich , w tym nowoczesnym fryzjerstwie, w skład którego wchodzi m.in. przedłużanie włosów różnymi metodami.


Zasady pielęgnacji :

Generalnie, włosy po aplikacji należy myć i pielęgnować wg. ogólnie znanych zasad pielęgnacji włosów naturalnych.

Należy jedynie zwrócić baczniejszą uwagę na:
- zarówno włosy własne jak i uzupełniające ubytki należy bardzo dokładnie wymywać z szamponu
- odżywki nie można kłaść na skórę głowy, a jedynie wmasowywać ją we włosy
- nie należy myć włosów bardzo gorącą wodą ( włosy myje się w chłodniejszej wodzie) ,wpływa to na ich lepszą kondycję

Nie zdarzyło się, żeby przy noszeniu tego typy włosów wystąpiły reakcje alergiczne. Należy standardowo kontrolować skórę głowy,gdyż możliwe reakcje uczuleniowe mogą powstać na skutek złego wymywania lub pozostawiania środków pielęgnacyjnych ,mogących powodować podrażnienia.

Specjalistyczne szampony oraz odżywki fryzjerskie są dostępne w naszym salonie.

Cennik niechirurgicznego przeszczepu włosów:

 

NIECHIRURGICZNY PRZESZCZEP WŁOSÓW 
Pierwsza aplikacja (raz na 3-4 lata) 0d 4 500 zł

Korekta (po ok.2 miesiącach)

400 zł
Dociąganie,mycie i modelowanie w trakcie użytkowania 150 zł

 - cena dodatkowych usług np. strzyżenie, farbowanie, balejaż, naliczana jest zgodnie z cennikiem salonu.

Kobiety,które skorzystały z niechirurgicznego przeszczepu włosów są zadowolone z tej decyzji.Szczególnie panie,które miały już doświadczenia z nieudaną transplantacją włosów lub korzystały z klasycznych  peruk, mogą porównać metody i doceniają komfort codziennego funkcjonowania z zastosowaniem naszej metody.

Zobacz również
makijaż permanentny »»»
przedłużanie włosów »»»
przedłużanie rzęs »»»

Najczęściej wyszukiwane
- przeszczep włosów Nowy Sącz, Gorlice, Grybów, Limanowa, Krynica, Zakopane, Krościenko, Szczawnica, Bochnia, Brzesko, Nowy Targ, Myślenice, Stary Sącz ,wypadanie włosów ,uzupełnianie włosów ,niechirurgiczne uzupełnianie włosów ,zagęszczanie włosów ,peruki ,wypadające włosy po chemioterapii ,łysienie