Fryzury alternatywne

FRYZURY ALTERNATYWNE to ciekawe fryzury, których trwałość to ok.2-3miesiące. Zaliczamy do nich warkoczyki syntetyczne, dred loki, afroloki, twisty i loczki syntetyczne.

Fryzury alternatywne polecamy osobom, które lubią wyglądać niekonwencjonalnie i posiadają swój wyjątkowy styl. Naszym klientom gwarantujemy indywidualne podejście, profesjonalną konsultację, dobór fryzury do kształtu głowy oraz typu urody. Nie jesteśmy standardowymi stylistami – to nasza pasja i kreatywność.

Wykonujemy:

  • warkoczyki wielorazowego użytku oraz warkoczyki syntetyczne,
  • dredloki czasowe,
  • twisty,
  • afroloki i loczki syntetyczne.

Warkoczyki, dredloki czy twisty doplatane włosami syntetycznymi są świetnym sposobem na oderwanie się od fryzjerskiej nudy. Długość, gęstość, grubość oraz kolor dobieramy indywidualnie. Takie plecionki świetnie sprawdzają się latem, w każdej sytuacji wyglądają efektownie – nieważne czy jesteśmy na basenie, czy na dyskotece. Można tworzyć z nich bajeczne upięcia i koki. Oszczędzaj swój czas na czesaniu, prostowaniu i upinaniu włosów. Jest to fryzura na ok.3 miesiące. Po tym czasie włosy należy wypleść – naturalne włosy nie niszczą się, gdy korzystamy z fryzur alternatywnych. Warkoczyki czy dred loki wielorazowego użytku można wplatać w naturalne włosy zawsze, kiedy mamy ochotę na taką fryzurę.

Aby zapleść warkoczyki, dredloki lub twisty koniecznym jest, aby Klientka miała swoje naturalne włosy długości ok.10cm.Do nich doplatamy sztuczne włosy ,aby je przedłużyć i zagęścić. Warkoczyki zakańczane są w różny sposób, można dołączyć do nich rozmaite koraliki czy zapinki biżuteryjne. Podczas wykonywania usługi tłumaczymy, jak pielęgnować nową fryzurę oraz jak później samodzielnie ją ściągnąć.

Dredloki czasowe to idealne rozwiązanie dla osób, które nie chcą wykonać sobie dredów na stałe, a chcą zmienić swój wygląd. Dredloki można zakładać lub zdejmować w dowolnym momencie, nie niszcząc przy tym swoich naturalnych włosów. Wszystkie dredloki są wykonane fabrycznie i mają wygląd zbliżony do dredów naturalnych. Dredloki zalecamy nosić maksymalnie 3miesiące. Należy je myć w ciepłej wodzie z dodatkiem szamponu.

Afroloki i loczki syntetyczne to nowy trend, który przywędrował do nas z USA. To niesamowita metamorfoza – piorunujący efekt.Włosy te wyglądają szałowo i zdobywają coraz więcej zwolenników. Mogą być stosowane również na włosy cienkie. Nie obciążają włosów i spełniają marzenia o burzy loków na głowie, nie niszcząc włosów naturalnych. Dobrze się prezentują rozpuszczone, ale można z nich tworzyć mało skomplikowane upięcia. Efekt utrzymuje się około 6tygodni. Po tym czasie można samodzielnie ściągnąć i rozczesać włosy. Włosów założonych na afroloki lub loczki syntetyczne nie rozczesujemy – jedynie rozdzielamy palcami pasma, które się ze sobą połączyły. Zmechacone, pojedyncze włosy usuwamy nożyczkami. Myjemy nawilżającym szamponem, delikatnie uciskając, a nie pocierając.

OAZA PIĘKNA

ul. Grodzka 2

33 - 300 Nowy Sącz

 

505 049 543

Poniedziałek - Piątek: 9:00 -18:00

Sobota: 10:00 -14:00

Facebook Instagram