Facebook
Instagram

  • Slider 3
  • Slider 4


Szkolenia kosmetyczne
dla początkujących i zaawansowanych

Oferta naszych szkoleń skierowana jest do osób, które chcą nauczyć się dobrze wykonywać zabiegi, ,mające wpływ na wygląd każdej kobiety.

Szkolimy osoby ,które zdecydowały się zdobyć nowe umiejętności, potrzebne im w życiu zawodowym lub wykorzystywane prywatnie.

Jesteśmy doświadczonym ośrodkiem szkoleniowym i posiadamy praktyczne umiejętności w tym ,czego uczymy - w sposób ciągły, prawie każdego dnia, wykonujemy makijaże, aplikacje przedłużania rzęs ,przedłużania włosów, makijażu permanentnego czy stylizację paznokci .

Do dyspozycji mamy salę szkoleniowo-treningową z niezbędnym wyposażeniem lub stanowiska naszej codziennej pracy.

Oprócz teoretycznego szkolenia, zawsze odbywa się szkolenie praktyczne w warunkach odpowiadających samodzielnej pracy i z wykorzystaniem urządzeń , służących nam na codzień. Daje to komfort uczącym i przekonanie, że przejście z etapu nauki do praktycznego, samodzielnego funkcjonowania , nastąpi niezauważalnie.

Prowadzimy szkolenia kosmetyczne w zakresie :
- zapoznaj się z: szkolenia przedłużania włosów »»» różnymi metodami i z użyciem różnych rodzajów włosów
- zapoznaj się z: szkolenia przedłużania rzęs »»» różne metody
- zapoznaj się z: szkolenia wizaż i makijaż »»»
- zapoznaj się z: szkolenia stylizacji paznokci »»»

Szkolenia kończą się uzyskaniem stosownego certyfikatu , który jest gwarantem ,że osoba go otrzymująca , poradzi sobie podczas samodzielnego działania z zakresu, w którym się szkoliła.
Szkolenia kończą się w momencie , gdy jest pewność ,że przekazana wiedza teoretyczna i praktyczna jest wystarczająca do przeprowadzania samodzielnych aplikacji.
Na zakończenie szkolenia lub kursu każda osoba dostaje odpowiedni konspekt z materiałami z zakresu odbytego szkolenia . Materiały to podsumowanie kursu i mogą służyć jako element doszkalająco-odświeżający zdobytą wiedzę.

Szkolenia odbywają się w grupach lub indywidualnie.
Szkolenia odbywają się cyklicznie lub w zależności od zapotrzebowania - prosimy o kontakt

Nasza firma jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych