oaza piękna
oaza piękna
Przedłużanie i zagęszczanie włosów
oaza piękna
Kosmetyka

Szkolenia kosmetyczne w Nowym Sączu. Dla początkujących i zaawansowanych
Salon Oaza Piękna w Nowym Sączu oferuje przeprowadzenie szkoleń kosmetycznych. Oferta skierowana jest do osób, które chcą nauczyć się dobrze wykonywać zabiegi mający wpływ na wygląd.

Profesjonalny personel szkoli osoby,które zdecydowały się zdobyć nowe umiejętności, potrzebne im w życiu zawodowym lub wykorzystywane prywatnie.

Jesteśmy doświadczonym ośrodkiem szkoleniowym i posiadamy praktyczne umiejętności w tym, czego uczymy - w sposób ciągły, prawie każdego dnia, wykonujemy makijaże, aplikacje przedłużania rzęs,przedłużania włosów, makijażu permanentnego czy stylizację paznokci.

Do dyspozycji mamy salę szkoleniowo-treningową z niezbędnym wyposażeniem lub stanowiska naszej codziennej pracy.

Oprócz teoretycznego szkolenia, zawsze odbywa się szkolenie praktyczne w warunkach odpowiadających samodzielnej pracy i z wykorzystaniem urządzeń służących nam na codzień. Daje to komfort uczącym i przekonanie, że przejście z etapu nauki do praktycznego, samodzielnego funkcjonowania, nastąpi niezauważalnie.
Szkolenia kończą się uzyskaniem stosownego certyfikatu, który jest gwarantem,że osoba go otrzymująca poradzi sobie podczas samodzielnego działania z zakresu, w którym się szkoliła.Szkolenia kończą się w momencie, gdy jest pewność,że przekazana wiedza teoretyczna i praktyczna jest wystarczająca do przeprowadzania samodzielnych aplikacji.
Na zakończenie szkolenia lub kursu każda osoba dostaje odpowiedni konspekt z materiałami z zakresu odbytego szkolenia. Materiały mogą służyć jako element doszkalająco-odświeżający zdobytą wiedzę.

Szkolenia odbywają się w grupach lub indywidualnie.Szkolenia odbywają się cyklicznie lub w zależności od zapotrzebowania - prosimy o kontakt.

Nasza firma jest wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

OAZA PIĘKNA

ul. Grodzka 2

33 - 300 Nowy Sącz

 

505 049 543

Poniedziałek - Piątek: 9:00 -18:00

Sobota: 10:00 -14:00

Facebook Instagram