Zagęszczanie włosów

zagęszczanie włosów , problem z łysieniem u kobiet ,przedłużanie i zagęszczanie włosów , przeszczep włosówZagęszczacze włosów to innowacyjne rozwiązanie dla osób borykających się z problemem przerzedzenia włosów w górnej części głowy. Specjalistyczne dopasowanie zagęszczacza do danej fryzury sprawia ,iż jest on nie do odróżnienia od naturalnych włosów.

W naszym salonie oferujemy zagęszczacze włosów ,które można mocować czasowo ( na klipsach) lub na stałe ( na taśmie) . Zagęszczacz na klipsach po odpowiednim przeszkoleniu przez specjalistę można samodzielnie zakładać i zdejmować w zależności od indywidualnych potrzeb.

Założenie zagęszczacza na stałe wymaga umiejętności specjalisty i jest wykonywane w naszym salonie – trwałość usługi to ok.6tyg. Po tym czasie wykonywana jest korekta. W zależności od wielkości przerzedzenia specjalista pomoże dobrać odpowiedni zagęszczacz ( ofercie : smart part, Wonder fill, Multi top, Easy top)

zagęszczanie włosów , problem z łysieniem u kobiet ,przedłużanie i zagęszczanie włosów , przeszczep włosów.Dla osób z długimi, rzadkimi włosami, a chcących je zagęścić proponujemy:
Top Of The Haed - zagęszczacz z grzywką o długości włosa ok.50cm. ( do samodzielnego zakładania)

 

 

 

zagęszczanie włosów , problem z łysieniem u kobiet ,przedłużanie i zagęszczanie włosów , przeszczep włosówDla klientek, które mają ochotę na natychmiastowe zwiększenie objętości i długości włosów posiadamy włosy na żyłce - zakładamy je samodzielnie w mniej niż minutę i cieszymy się gęstymi i długimi włosami.

 

 

W naszej ofercie znajdziemy również specjalne kosmetyki zagęszczające włosy.

Są one oparte na mikrowłóknach, przeznaczone dla kobiet i mężczyzn ,występują w bogatej gamie kolorystycznej. Wystarczy delikatnie posypać włosy keratynowymi nanowłóknami , przeczesać aby w 30s. uzyskać efekt gęstych, naturalnie wyglądających włosów. Dla utrwalenia fryzury spryskujemy włosy sprayem utrwalającym. Efekt utrzymuje się na włosach do mycia głowy.

OAZA PIĘKNA

ul. Grodzka 2

33 - 300 Nowy Sącz

 

505 049 543

Poniedziałek - Piątek: 9:00 -18:00

Sobota: 10:00 -14:00

Facebook Instagram