Facebook
Instagram

Centrum przedłużania włosów - Przedłużanie włosów Nowy Sącz

 

centrum przedłużania włosów nowy sącz, przedłużanie włosów nowy sącz, doczepianie włosów nowy sącz

 

Przedłużanie włosów

Długie i zadbane włosy uchodzą od lat za ważny szczegół kobiecej urody.

Do dzisiaj nic się nie zmieniło…..

 

Oaza Piękna to pierwszy salon urody w Nowym Sączu, w którym zajęliśmy  się zawodowym przedłużaniem włosów, a  w naszym Centrum Przedłużania Włosów , szkolimy z technik przedłużania włosów.

 

Galeria prac  >>>


Włosy dodają kobiecie odwagi, siły przebicia i są jej niepodważalnym dodatkiem do urody. Pięknym włosom sprzyja nowoczesne fryzjerstwo, które oferuje całą gamę technik szybkiego i efektownego przedłużania włosów.


Profesjonalne przedłużenie włosów ,to obok szybkiej metamorfozy,przede wszystkim zadbanie o naturalne włosy Klientki . Podczas przedłużenia ,zagęszczenia lub ściągania przedłużonych włosów, podstawową rzeczą jest nie niszczenie ich - poprzez np. zastosowanie nieodpowiedniej metody przedłużenia , ściąganie przedłużonych włosów przy użyciu agresywnie działających  preparatów lub zastosowanie niewłaściwych narzędzi.

 

przedłużanie włosów w Nowym Sączu

 

Przedłużanie włosów w Nowym Sączu 

Przedłużanie włosów, szczególnie dobrymi włosami, nie jest tanie -dobrze wykonana usługa, to brak ryzyka, że nasze włosy zostaną zniszczone lub  w wymarzonej fryzurze widoczne będą prześwity lub łączenia.


Zły dobór metody przedłużenia , użycie zbyt małej lub zbyt dużej ilości włosów, koniecznych do prawidłowej aplikacji, powoduje ,że włosy wyglądają nienaturalnie i nieestetycznie. A nie o to przecież chodzi!


Przedłużenie włosów w  Centrum Przedłużania Włosów , jest gwarancją jakości usługi ,właściwie dobranej metody oraz jakości włosów. Nasze potwierdzone, długoletnie doświadczenie , to znajomość kilkunastu technik przedłużania i umiejętność pracy z wykorzystaniem różnych rodzajów włosów .
Przedłużamy włosy kilkoma technikami i używamy do przedłużenia różnych rodzajów włosów. Oferowana przez nas różnorodność w wyborze metody przedłużenia oraz rodzaju włosów jest dopasowana do każdego Klienta i pozwala każdemu cieszyć się z gęstych i długich włosów.

 

Włosy Standard- to bardzo dobre jakościowo włosy naturalne, bardzo często wybierane przez nasze Klientki .Są miękkie w dotyku, posiadają strukturę REMY (układ łuski włosa w jedna stronę ,nie plączą się i nie kudłaczą) .Można je poddawać wszystkim zabiegom fryzjerskim.

Przy odpowiedniej pielęgnacji , dają pełną satysfakcję z ich noszenia przez okres nawet do 1 roku.

Włosy słowiańskie DE LUX- wspaniałe włosy słowiańskie. Klasowe pasma słowiańskie są najdroższym i najtrudniejszym do zdobycia produktem, z tego względu ich cena nie jest niska. Ale, jeżeli bariera finansowa nie jest przeszkodą, to bez wahania powinniśmy je wybrać. Są to zarazem włosy najodpowiedniejsze dla nas, gdyż ich struktura jest taka sam jak naszych włosów - po aplikacji praktycznie nie jest możliwe odróżnienie włosów własnych od dołożonych.

Nasze włosy słowiańskie ,to najwyższej jakości produkt. Są to włosy pozyskiwane wyłącznie na potrzeby naszych Klientek. Ich wyjątkowość tworzona jest poprzez ręczne selekcjonowane, specjalne oczyszczanie i odżywienie .Oferowane przez nas włosy słowiańskie posiadają certyfikat oryginalności .

Włosy słowiańskie dziewicze DE LUX- najwyższej klasy włosy słowiańskie o jakości określanej jako EXTRA  VIRGIN (najwyższy stopień doskonałości włosa) .

Są naturalnie miękkie , przyjemne w dotyku, lśniące i zdrowe .Nie były nigdy poddawane zabiegom koloryzacyjnym –dzięki temu włosy słowiańskie dziewicze, można podciągać kilkanaście razy i nosić nawet do 3 lat. Nie ma innego rodzaju włosów ,które zachowując piękny wygląd i objętość , mogłyby być wykorzystywane przez tak długi okres czasu.

przedłużanie włosów Nowy Sącz, zagęszczanie włosów

Zagęszczanie włosów w Nowym Sączu

Jak wygląda prawidłowe zagęszczenie lub przedłużenie włosów?

-do zagęszczenia włosów wystarcza od 20-60 pasm

-do przedłużenia włosów cienkich ,słabych i przerzedzonych stosujemy 80-100 pasm

-do przedłużenia włosów normalnych stosujemy min.100 pasm

-do włosów grubych, gęstych -ilość pasm to 130 do nawet 180 .

Jeżeli chcemy mieć dobrze przedłużone włosy, bez dziur, prześwitów i ogólnego wrażenia małej objętości włosów, to nie wierzmy, że da się to wykonać parunastoma pasmami-takie przedłużenie wygląda nieestetycznie i na pewno nie da  pełni satysfakcji.

W swojej pracy uwzględniamy poza powyższym dodatkowo długość włosów klientki-im włosy dłuższe tym więcej pasm i gramów włosów dokładanych .To prosta zasada ,niestety rzadko stosowana.

Dłuższe pasmo włosów jest cięższe i proste przeliczenie gramów włosów dołożonych na ich wygląd nie sprawdzi się! Pamiętajmy o tym decydując się na przedłużenie-1 gram włosów 40cm. w pasemku wygląda dobrze, ale jedno gramowe pasmo włosów 60 cm  jest cienkie . Dlatego, w naszym salonie , przy dłuższych włosach zakładamy większą liczbę pasm (nie powinno się stosować pasm cięższych niż 1 gram, gdyż to zbyt duże obciążenie dla naszych włosów)

 

Przy każdym rodzaju włosów musimy uwzględniać , że są to włosy martwe, więc wymagają specjalnego traktowania. Aby w pełni cieszyć się z długich ,gęstych włosów oraz jakości przedłużenia ,należy stosować się do zaleceń pielęgnacyjnych naszej stylistki.

 


Przedłużamy i zagęszczamy włosy włosami naturalnymi oraz syntetycznymi.

 

Osoby zdecydowane na przedłużenie lub zagęszczenie włosów ,a mające problem z doborem właściwej metody przedłużenia ,osoby szukające więcej informacji o przedłużaniu włosów lub mające obawy, która metoda ściągnięcia włosów jest bezpieczna , zapraszamy na konsultacje do naszego Centrum Przedłużania Włosów.


Oprócz klasycznego przedłużania włosów, jako jedyny zakład w Nowym Sączu oferujemy niechirurgiczny przeszczep włosów, a w naszym Centrum Przedłużania Włosów prowadzimy szkolenia z wszystkich technik przedłużania włosów.

Prowadzimy sprzedaż włosów zakładanych metodą Clip in/off oraz akcesoria i kosmetyki do włosów przedłużanych.Włosy zakładane metodą Clip in/off , są idealnym rozwiązaniem do upięć ślubnych,fryzur okolicznościowych i dla osób lubiących szybkie zmiany wizerunku.Idealnie nadają się do zagęszczania oraz przedłużania włosów w sposób szybki i okazjonalny-do przedłużenia trwałego zalecamy jednak wybór jednej z metod trwałego przedłużania włosów.Szkolenia z przedłużania włosów skierowane są do firm i osób zajmujących się już przedłużaniem włosów oraz do osób które chcą dopiero rozpocząć przygodę z nowoczesnym fryzjerstwem. Szkolenia są okazją ,by poszerzyć ofertę, doszkolić się lub zdobyć nowy, wyjątkowy zawód. Przedłużanie włosów to profesja ,w której warto być liderem.

 

Zagęszczanie włosów Nowy Sącz

 

Szkolenia w Centrum Przedłużania Włosów, prowadzi doświadczona instruktorka i praktyk z przedłużania włosów.

 

keratyna Hot - Pot »»

metoda przedłużania i zagęszczania włosów na ciepło z wykorzystaniem keratyny, czyli naturalnego i hipoalergicznego budulca włosów(bardzo ważna jest jakość keratyny!). Największą zaletą metody keratynowej jest możliwość przedłużenia nawet najcieńszych włosów, poprzez tworzenie dowolnej grubości pasem oraz (przy prawidłowym wykonaniu) brak spadania lub wyczesywania się pasm włosów . Przy innych metodach, grubość pasma jest narzucana ,natomiast tutaj możemy tworzyć fantazyjną fryzurę, poprzez połączenie cieńszych i grubszych pasm włosów, w zależności od włosów klientki. Pasma są robione ręcznie, bez użycia wysokiej temperatury czy mechanicznego zaciskania. Do wykonania zabiegu używana jest podgrzana w hot pocie (w miseczce), wyłącznie oryginalna keratyna, zapewniająca trwałość zabiegu. Tą metodą można przedłużać włosy zarówno włosami naturalnymi jak i syntetycznymi. Po pojawieniu się odrostu, pasemka należy ściągnąć, rozmiękczając zgrzewy przy użyciu specjalnego płynu do łączeń keratynowych i tego samego dnia założyć te same lub nowe włosy. Przy odpowiedniej pielęgnacji można je nosić nawet ponad 6 mies. Biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości ,metoda keratynowa Hot-Pot jest wg.nas najbardziej optymalna i najczęściej wybierana przez klientki. Niekiedy spotykane opinie o szkodliwym działaniu keratyny lub problemach ze ściąganiem włosów, nie mają potwierdzenia w rzeczywistości-oczywiście, należy mieć na uwadze dobrze wykonane przedłużenie przy użyciu dobrej jakościowo keratyny.

ultradźwięki »»

to metoda przedłużania i zagęszczania włosów w której włosy są dobrze chronione. Głównymi jej zaletami są
- łączenie włosów na zimno -brak działania temperatury na włosy klientki
- płaskie łączenia -włosy się nie plączą ,a zgrzewy są niewyczuwalne
- delikatne działanie- można ją stosować do włosów cienkich i delikatnych
W metodzie przedłużania i zagęszczania włosów na ultradźwięki stosowane są tylko włosy naturalne, z fabrycznie przygotowanymi polimerowymi końcówkami. Fale ultradźwiękowe aktywizują włosy w miejscu łączenia ,a efekt końcowy, to płaskie, kwadratowe, prawie niewyczuwalne łączenia, które są odporne na temperaturę . Czas noszenia włosów to 2-5-ciu miesięcy w zależności od pielęgnacji. Konieczne jest stosowanie odpowiednich preparatów typowych dla przedłużanych włosów.
Zdarza się, że włosy z gotowych końcówek polimerowych wyczesują się - nie można ich użyć powtórnie stosując metodę ultradźwiękową. Wyczesane pasma można ponownie założyć ,stosując inną metodę np. keratynową.

tulejki zaciskowe »»

metoda przedłużania i zagęszczania włosów na zimno przy pomocy tulejek zaciskowych wypełnionych silikonem. Silikon zapobiega zsuwaniu się pasemek, przecinaniu włosów oraz ingerencji w ich strukturę.
Małe tulejki które zaciskane są wraz z pasemkiem na włosach klientki, tworzą płaskie, prawie niewidoczne łączenia. Łączenia wykonywane są bez użycia jakichkolwiek środków chemicznych. Po pojawieniu się odrostów tulejki można otworzyć i podciągnąć wraz z włosami do góry.

microringi »»

to przedłużanie włosów za pomocą niewielkich, metalowych obrączek tzw. ringów, dopasowanych do naturalnego koloru włosów. Metoda idealna dla aktywnych osób, które chcą mieć piękne ,długie włosy szybko i na kilka miesięcy. Ringi są prawie niewidoczne i nie niszczą włosów. Minusem metody na mikroringi jest niekiedy metal ,z którego są wykonane-może uczulać niektóre osoby. Źle założone mikro ringi mogą nie trzymać dobrze włosów i zsuwać się z nich. Przy odpowiedniej pielęgnacji można je nosić ok.3 miesiące lub precyzując, do czasu kiedy powstanie odrost. Wtedy mikroringi można podciągnąć i nosić włosy dalej.

zgrzewy keratynowe »»

gotowe pasma zakończone łuską keratynową, łączone są przy użyciu zgrzewarki z włosami naturalnymi klientki. Efektem są malutkie ,okrągłe łączenia, które przy odpowiednim pielęgnowaniu utrzymują się na głowie ok.3-4 mies. Ważne w tej metodzie jest ,aby mieć sprawdzone włosy ,gdyż w przypadku słabej keratyny występuje efekt odklejania ,sklejania lub spadania włosów.

warkoczykowa »»

dotyczy tylko włosów syntetycznych. Metoda ta polega na zaplataniu cieniutkich splotów warkoczyków które łączą włos naturalny z włosem doczepionym i są zgrzane zgrzewarką. Wplatanie kosmyków syntetycznych nie niszczy włosów i jest bezpieczne dla skóry głowy. Można wplatać włosy w kolorach naturalnych jak i w neonowych kolorach, co dodatkowo urozmaica fryzurę. Włosy syntetyczne ,których używamy w naszym salonie są strukturą zbliżone do włosów naturalnych, nie mają zbyt wielkiego połysku,(najczęściej spotyka się syntetyki z nienaturalnym połyskiem ,co automatycznie stwarza wrażenie sztuczności) ,nie plączą się i nie kudlą , są przyjemne w dotyku, można je delikatnie prostować na temp.150st. i kręcić najlepiej stosując termoloki . Włosy syntetyczne występują jako proste, falowane i kręcone i zachowują tę strukturę przez cały okres użytkowania.(nawet do 5mies.).

pętelkowa »»

polega na łączeniu pasem włosów naturalnych ze sztucznymi za pomocą malutkich, elastycznych , antyalergicznych obrączek zaciskanych na wydzielonych pasmach. Pętelka znajdująca się na końcu doczepianego pasma umożliwia szybko i bezpiecznie przedłużyć włosy. Dzięki elastyczności obrączek można regulować długość włosów, odświeżając wygląd fryzury. Przy tej metodzie nie używamy zgrzewarki . Metoda polecana jest dla każdego rodzaju włosów, a szczególnie alergikom.

przedłużanie włosów na taśmie silikonowej, metoda kanapkowa »»

bezpieczna metoda przedłużania włosów "na zimno" ,bez szkodliwego naciągania włosów klientki, stosowana nawet dla osób ,które mają bardzo cieniutkie i delikatne włosy. Włosy są naturalnie połączone zgodnie z ich kierunkiem wzrostu, co powoduje minimalne obciążenie dla włosów naturalnych klientki -w efekcie finalnym wygląda to tak, jakby był łączony włos do włosa. Metoda polega na łączeniu dwóch przezroczystych taśm o szerokości ok. 4cm,pomiędzy którymi układane są włosy klientki. Używane łączenie jest elastyczne ,niewidoczne i niewyczuwalne pod palcami. Efekt końcowy przedłużania włosów uzyskujemy zaledwie w godzinę. Przedłużane włosy mogą być ściągnięte i założone ponownie. Aby przedłużanie włosów było bezpieczne ,należy obserwować jaki jest odrost włosów naturalnych-dla każdej osoby będzie to wyglądało inaczej. Są osoby ,którym włosy rosną bardzo szybko, ale są też takie ,którym rosną bardzo wolno. Dlatego na podciągniecie włosów przedłużanych klientka powinna przyjść, jeżeli odrost będzie troszkę większy niż 3cm.Wtedy włosy zostaną odpięte, oczyszczone i odżywione oraz założone ponownie. Istnieje możliwość łączenia kolorów ,co daje efekt pięknego balejażu, bez użycia chemii. Włosy na taśmach silikonowych są to wysokogatunkowe włosy naturalne, dostępne w dwóch długościach - 30cm i 45cm oraz w szerokiej gamie kolorystycznej. Przedłużone włosy należy pielęgnować środkami zgodnie z zalecanymi zasadami pielęgnacji. Każda klientka naszego salonu zostaje poinformowana o tych zasadach.

niechirurgiczne uzupełnianie włosów »»

stosowane są przy łysieniu, dużych ubytkach włosów szczególnie na szczycie głowy i w sytuacjach kiedy nie można zastosować tradycyjnego przedłużania czy zagęszczanie włosów. Zagęszczacze są wykonane na mikroskórze lub siateczce ,w którą powplatane są bardzo gęsto naturalne włosy(włosy są bardzo dobre jakościowe). Pozwala się nam cieszyć naturalnym wyglądem przez ok.2-3 mies. Jesteśmy jedynym salonem w Nowym Sączu który oferuje niechirurgiczne uzupełnianie włosów.

Clip In /Off »»

najlepsza metoda na specjalne okazje, takie jak ślub, wesele itp. Włosy zakłada się szybko-wprawiona osoba w zakładaniu włosów clip poradzi sobie z nimi w 5-10 min. Metoda clip In/off polega na wpięciu przy pomocy malutkich spinek dodatkowych włosów ,które są wszyte w taśmę. Metoda idealna do szybkich metamorfoz, ciekawych fryzur okolicznościowych, zagęszczenia włosów i użytku codziennego. Metodę clip In /off stosuje się z wykorzystaniem włosów naturalnych oraz syntetycznych. Zaletą tej metody jest łatwość założenia włosów, natomiast główną wadą jest problem z właściwym doborem kolorystycznym i sprawdzeniem jakości włosów podczas zakupów w Internecie . Zarówno włosy naturalne jak i syntetyczne zakładane metodą clip In/off są dostępne w naszym sklepie stacjonarnym.

Przedłużanie włosów w Salonie Urody Oaza Piękna to dobra decyzja. Przedłużaniem włosów zajmujemy się od lat i w tym czasie do grupy naszych pierwszych klientek głównie z Nowego Sącza dołączyły Panie z miejscowości Gorlice, Grybów, Stary Sącz, Limanowa, Szczawnica, Krościenko, Piwniczna, Kraków oraz liczna grupa osób z dalszych rejonów Polski i z zagranicy. M.in. miałyśmy przyjemność przedłużać włosy Paniom z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Norwegi, Dani i Irlandii.