Przedłużanie włosów

Długie i zadbane włosy uchodzą od lat za ważny szczegół kobiecej urody.

Do dzisiaj nic się nie zmieniło…..

przedłużanie włosów ,szkolenia

Oaza Piękna to pierwszy salon urody w Nowym Sączu, w którym zajęliśmy się zawodowym przedłużaniem włosów. W naszym Centrum Przedłużania Włosów , szkolimy z technik przedłużania włosów.

Włosy dodają kobiecie odwagi, siły przebicia i są jej nieodzownym dodatkiem do urody. Nowoczesne fryzjerstwo, które oferuje całą gamę technik szybkiego i efektownego przedłużania włosów, sprzyja pięknym włosom.

Profesjonalne przedłużenie włosów to, obok szybkiej metamorfozy, przede wszystkim zadbanie o naturalne włosy Klientki. Podczas przedłużenia, zagęszczenia lub ściągania przedłużonych włosów podstawową rzeczą jest troska o to, by nie zostały zniszczone (np. poprzez zastosowanie nieodpowiedniej metody przedłużenia, ściąganie przedłużonych włosów przy użyciu szkodliwie działających preparatów lub zastosowanie niewłaściwych narzędzi).

Przedłużanie włosów w Nowym Sączu 

Podstawą udanego przedłużania włosów jest wykorzystanie wysokiej jakości włosów. Istotny jest też prawidłowy dobór metody przedłużania, by włosy wyglądały naturalnie i estetycznie.
Przedłużenie włosów w Centrum Przedłużania Włosów jest gwarancją jakości usługi, właściwie dobranej metody oraz jakości włosów. Nasze potwierdzone, wieloletnie doświadczenie to znajomość kilkunastu technik przedłużania i umiejętność pracy z wykorzystaniem różnych rodzajów włosów. Zadowolenie Klientek osiągamy również poprzez profesjonalną konsultację, którą przeprowadzamy przed przedłużaniem włosów.Do przedłużania włosów używamy różnych rodzajów włosów oraz stosujemy różne techniki. Dzięki temu możemy sprostać oczekiwaniom każdej Klientki i pozwalamy każdemu cieszyć się z długich i gęstych włosów.
 
Włosy Standard - bardzo dobre jakościowo włosy naturalne, bardzo często wybierane przez nasze Klientki. Są miękkie w dotyku, posiadają strukturę REMY (układ łuski włosa w jedna stronę, nie plączą się i nie kudłaczą). Można je poddawać wszystkim zabiegom fryzjerskim.
Przy odpowiedniej pielęgnacji dają pełną satysfakcję z ich noszenia przez okres nawet do 1 roku.
Włosy słowiańskie DE LUX - wspaniałe włosy słowiańskie. Klasowe pasma słowiańskie są najdroższym i najtrudniejszym do zdobycia produktem, z tego względu ich cena nie jest niska. Jeśli jednak bariera finansowa nie jest przeszkodą, to bez wahania powinniśmy je wybrać. Są to zarazem włosy najodpowiedniejsze dla nas, gdyż ich struktura jest taka sam jak naszych włosów - po aplikacji praktycznie nie jest możliwe odróżnienie włosów własnych od dołożonych.
Nasze włosy słowiańskie to najwyższej jakości produkt. Są to włosy pozyskiwane wyłącznie na potrzeby naszych Klientek. Ich wyjątkowość tworzona jest poprzez ręczne selekcjonowane, specjalne oczyszczanie i odżywienie. Oferowane przez nas włosy słowiańskie posiadają certyfikat oryginalności.
Włosy słowiańskie dziewicze DE LUX - najwyższej klasy włosy słowiańskie o jakości określanej jako EXTRA VIRGIN (najwyższy stopień doskonałości włosa) .
Są naturalnie miękkie, przyjemne w dotyku, lśniące i zdrowe. Nie były nigdy poddawane zabiegom koloryzacyjnym, dzięki czemu włosy słowiańskie dziewicze można podciągać kilkanaście razy i nosić nawet do 3 lat. Nie ma innego rodzaju włosów, które, zachowując piękny wygląd i objętość, mogłyby być wykorzystywane przez tak długi czas.

Zagęszczanie włosów w Nowym Sączu
Jak wygląda prawidłowe zagęszczenie lub przedłużenie włosów?
- Do zagęszczenia włosów wystarcza od 20-60 pasm.
- Do przedłużenia włosów cienkich, słabych i przerzedzonych stosujemy 80-100 pasm.
- Do przedłużenia włosów normalnych stosujemy minimum 100 pasm.
- Do włosów grubych, gęstych liczba pasm to 130 do nawet 180.
Jeżeli chcemy mieć dobrze przedłużone włosy, bez dziur, prześwitów i ogólnego wrażenia małej objętości włosów, to nie wierzmy, że da się to wykonać parunastoma pasmami -takie przedłużenie wygląda nieestetycznie i na pewno nie da pełni satysfakcji.
W procesie przedłużania włosów nie pomijamy także długości włosów klientki – im włosy dłuższe, tym więcej pasm i gramów włosów dokładanych. To prosta zasada, o której w Centrum Przedłużania Włosów nigdy nie zapominamy.
Dłuższe pasmo włosów jest cięższe i proste przeliczenie gramów włosów dołożonych na ich wygląd nie sprawdzi się! Pamiętajmy o tym, decydując się na przedłużenie - 1 gram 

włosów 40 cm w pasemku wygląda dobrze, ale jednogramowe pasmo włosów 60 cm jest cienkie. Dlatego w naszym salonie przy dłuższych włosach zakładamy większą liczbę pasm (nie powinno się stosować pasm cięższych niż 1 gram, gdyż to zbyt duże obciążenie dla naszych włosów).
 
Przy każdym rodzaju włosów musimy uwzględniać, że są to włosy martwe, więc wymagają specjalnego traktowania. Aby w pełni cieszyć się z długich, gęstych włosów oraz jakości przedłużenia, należy stosować się do zaleceń pielęgnacyjnych naszej stylistki.

Przedłużamy i zagęszczamy włosy włosami naturalnymi oraz syntetycznymi
 
Do Centrum Przedłużania Włosów w Nowym Sączu zapraszamy zarówno osoby zdecydowane na przedłużenie lub zagęszczenie włosów, jak i osoby, które nie są do końca zdecydowane. Doświadczenie pozwoli nam przeprowadzić profesjonalną konsultację, na podstawie której dobierzemy wspólnie zarówno właściwą metodę przedłużania czy rodzaj włosów. Z naszymi radami pielęgnacja włosów przedłużonych lub zagęszczonych także będzie zdecydowanie łatwiejsza.

Oprócz klasycznego przedłużania włosów, jako jedyny zakład w Nowym Sączu oferujemy niechirurgiczny przeszczep włosów. W naszym Centrum Przedłużania Włosów prowadzimy szkolenia z wszystkich technik przedłużania włosów.
Prowadzimy sprzedaż włosów zakładanych metodą Clip in/off oraz akcesoriów i kosmetyków do włosów przedłużanych. Włosy zakładane metodą Clip in/off są idealnym rozwiązaniem do upięć ślubnych, fryzur okolicznościowych i dla osób lubiących szybkie zmiany wizerunku. Idealnie nadają się do zagęszczania oraz przedłużania włosów w sposób szybki i okazjonalny. Do trwałego przedłużenia zalecamy jednak wybór jednej z metod trwałego przedłużania włosów.

Szkolenia z przedłużania włosów skierowane są do firm i osób zajmujących się już przedłużaniem włosów oraz do osób, które chcą dopiero rozpocząć przygodę z nowoczesnym fryzjerstwem. Szkolenia są okazją, by poszerzyć ofertę, doszkolić się lub zdobyć nowy, wyjątkowy zawód. Przedłużanie włosów to profesja, w której warto być liderem.

Szkolenia w Centrum Przedłużania Włosów prowadzi doświadczona instruktorka i praktyk z przedłużania włosów.

keratyna Hot - Pot

Do zabiegu przedłużania używana jest podgrzana w hot-pocie ( w miseczce) wyłącznie oryginalna keratyna, która jest hipoalergicznym budulcem włosa.
Tą metodą możemy łączyć cieńsze i grubsze pasma włosów, które są robione ręcznie. Przy odpowiedniej pielęgnacji włosy można nosić nawet ok.6mies. Do przepięcia możemy użyć tych samych włosów. Podczas noszenia swobodnie możemy włosy farbować, prostować czy kręcić.

ultradźwięki

To metoda łączenia włosów na zimno, a łączenia są płaskie. Stosowane są tylko włosy naturalne z fabrycznie przygotowanymi ,polimerowymi końcówkami. Czas noszenia włosów to ok.2-3 mies..Zdarza się, że włosy wyczesują się z gotowych zgrzewów, a po ściągnięciu nie można założyć ich na tę samą metodę. 

tulejki zaciskowe

Metoda na zimno, zakładamy tulejki metalowe na pasma włosów zakończone keratyną – pozwala to tworzyć małe, płaskie łączenia .Po ok.2-3mies. ściągamy tulejki i podnosimy wyżej wraz z włosami wcześniej odnawiając końcówki keratynowe.

microringi

To metoda przedłużania włosów za pomocą małych , metalowych ,okrągłych obrączek tzw.ringów. Ringi są wykonane z metalu ,co może spowodować alergię. Włosy można nosić ok.3mies. Po tym czasie podciągnąć odnawiając końcówki keratynowe. Źle założone ringi mogą się zsunąć lub przeciąć włosy naturalne.

zgrzewy keratynowe

Zakładamy gotowe pasma włosów zakończone łuską keratynową ,które łączymy z włosami klientki za pomocą zgrzewarki .Efektem są małe, okrągłe łączenia, które mogą utrzymywać się na głowie ok.3 mies..Czasami zdarza się ,że pasma włosów spadają lub wyczesują się nadmiernie.

warkoczykowa 

Dotyczy tylko przedłużania włosami syntetycznymi. Metoda ta polega na zaplataniu cieniutkich warkoczyków, które łączą włosy naturalne z włosami syntetycznymi. Włosy syntetyczne występują w różnych kolorach i strukturach ( proste, falowane, kręcone) które zachowują przez cały okres użytkowania, czyli ok.3 mies.

pętelkowa

Polega na łączeniu pasm włosów za pomocą malutkich, elastycznych obrączek zaciskanych na wydzielonych pasmach. Pętelka znajdująca się na końcu doczepianego pasma umożliwia szybko i bezpiecznie przedłużyć włosy.

przedłużanie włosów na taśmie silikonowej, metoda kanapkowa

Metoda stosowana dla osób ,które mają bardzo cienkie i delikatne włosy. Taśma długości ok4cm powoduje minimalne obciążenie dla włosów naturalnych .W efekcie finalnym wygląda to jakby włos był łączony do włosa. Metoda szybka i bezpieczna – włosy można ponownie założyć. Okres użytkowania ok.2mies.

metoda ekologiczna (włosy wszywane na taśmie)

Metoda nitkowa, polega na przyszyciu do włosów naturalnych przygotowanych w odpowiedni sposób włosów szytych na taśmie.
Włosy zakładane w ten sposób można nosić ok.2mies.,następnie zdjąć i ponownie zamocować .Metoda bardzo wygodna ,dla osób nie lubiących suszenia włosów suszarką.

Clip In /Off

najlepsza metoda na specjalne okazje, takie jak ślub, wesele itp. Włosy zakłada się szybko-wprawiona osoba w zakładaniu włosów clip poradzi sobie z nimi w 5-10 min. Metoda clip In/off polega na wpięciu przy pomocy malutkich spinek dodatkowych włosów ,które są wszyte w taśmę. Metoda idealna do szybkich metamorfoz, ciekawych fryzur okolicznościowych, zagęszczenia włosów i użytku codziennego. Metodę clip In /off stosuje się z wykorzystaniem włosów naturalnych oraz syntetycznych. Zaletą tej metody jest łatwość założenia włosów, natomiast główną wadą jest problem z właściwym doborem kolorystycznym i sprawdzeniem jakości włosów podczas zakupów w Internecie . Zarówno włosy naturalne jak i syntetyczne zakładane metodą clip In/off są dostępne w naszym sklepie stacjonarnym.

 

Przedłużanie włosów w Salonie Urody Oaza Piękna to dobra decyzja. Przekonały się o tym Klientki nie tylko z Nowego Sącza i okolicznych miejscowości, ale także zza granicy. Usługę tę miałyśmy przyjemność świadczyć również Klientkom z Niemiec, Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Norwegii, Danii czy Irlandii.

OAZA PIĘKNA

ul. Grodzka 2

33 - 300 Nowy Sącz

 

505 049 543

Poniedziałek - Piątek: 9:00 -18:00

Sobota: 10:00 -14:00

Facebook Instagram