Akcesoria do włósów / skup włosów

Bez dwóch zdań każda kobieta, jak i także każdy mężczyzna szanuje swoje włosy. Im dłużej się je nosi, tym bardziej sobie je cenimy. Czasem jednak nachodzi nas ochota ekstremalnej zmiany. Czy wiesz, że możesz sprzedać swoje włosy? Przekonaj się.

Gdzie sprzedać swoje włosy w Nowym Sączu?

Najważniejsze jest to, abyśmy trafili na profesjonalistów w fryzjerskiej branży. Dzięki temu mamy pewność, że nic nieprzewidzianego nie pojawi się na naszej głowie, a nowa fryzura zaskoczy nas bardzo pozytywnie. Nie zwlekaj dłużej i umów się na konsultację. Przed obcięciem fryzjer ocenia nasze włosy oraz przekazuje nam wycenę obiektywną. Wszystko odbywa się w salonie fryzjerskim podczas wizyty.

Dzięki profesjonalnej obsłudze nie trzeba się obawiać, że włosy zostaną zgubione, zniszczone czy też źle ocenione oraz wycenione. Dzięki sprzedaży włosów nie tylko zarobimy pieniądze, ale przede wszystkim zrobimy coś naprawdę dobrego. Możemy przywrócić na twarzy uśmiech u osób, które nie mogą się cieszyć pięknymi oraz gęstymi włosami.

Każda kobieta bez włosów czuje się źle. Kobiety tracą całą swoją kobiecość i odbija się to na ich złym samopoczuciu oraz ocenie. Obecnie osobom tym są przeszczepiane włosy metodą, która bazuje na naturalnych włosach.

Jakie włosy są skupowane?

Zanim zdecydujemy się na sprzedaż włosów upewnijmy się jakie włosy są w ogóle skupowane. Na pewno muszą to być włosy o minimalnej długości czterdziestu centymetrów. Włosy oczywiście muszą być zdrowe. Nie mogą być farbowane czy też cieniowane. Końcówki nie mogą być rozdwojone.

W niektórych przypadkach włosy farbowane są skupowane, ale sama ocena oraz ich wycena jest dokonywana indywidualnie.

Jak się przygotować do wizyty?

Na pewno należy dokładnie umyć włosy i to dwa razy. Następnie włosy delikatnie rozczesujemy. W żadnym wypadku na włosy nie nakładamy odżywki. Włosy po umyciu należy dokładnie wysuszyć. Najlepiej będzie je wycisnąć w mokry ręcznik oraz odczekać aż same wyschną. Włosy koniecznie muszą być dobrze rozczesane.

Nie musimy mieć obawy przed ścięciem włosów. Obcięcie jest ono wykonywane na możliwie najwyższym poziomie.

Cennik skupu włosów naturalnych słowiańskich, niefarbowanych

Długość włosów w cm Cena w zł/ kg
40-50 1500-2250
50-60 2250-4500
60-70 4500-6000

OAZA PIĘKNA

ul. Grodzka 2

33 - 300 Nowy Sącz

 

505 049 543

Poniedziałek - Piątek: 9:00 -18:00

Sobota: 10:00 -14:00

Facebook Instagram