Stylizacja paznokci

Stylizacja paznokci, manicure, pedicure, szkolenia z przedłużania paznokci

stylizacja paznokci Nowy SączDłonie są jedną z najbardziej rzucających się w oczy części naszego ciała, dlatego powinniśmy o nie dbać i pielęgnować, aby zawsze wyglądały estetycznie. Bardzo trafne jest powiedzenie, że "dłonie są naszą wizytówką".Aby dłonie i paznokcie były piękne, należy ciągle je pielęgnować i chronić - można je również pięknie zdobić.
Salon Oaza Piękna w Nowym Sączu oferuje stylizację paznokci u dłoni i stóp oraz zabiegi pielęgnacyjne. Służymy poradami dotyczącymi domowych sposobów pielęgnacji.W naszym sklepie dostępne są w sprzedaży profesjonalne kosmetyki pielęgnacyjne do dłoni i stóp.

Stylizacja paznokci w naszym salonie obejmuje: 
- utwardzanie naturalnej płytki paznokcia,
- przedłużanie żelowe paznokci na tipsie i na formie,
- żelowanie wraz ze zdobieniem naturalnej płytki paznokcia,
- manicure hybrydowy,
- manicure japoński,
- „ciepły manicure",
- manicure biologiczny i mechaniczny,
- parafina na dłonie i paznokcie,
- pedicure.

Utwardzanie naturalnej płytki paznokcia to zabieg, który polega na położeniu specjalnych preparatów, które są utwardzane w lampie UV. Dzięki temu płytka paznokcia, która jest słaba, rozdwojona i krucha po pewnym czasie stanie się mocniejsza, a paznokcie nie będą pękać na wolnym brzegu, tylko urosną dłuższe i ładniejsze.
Żel nadaje się do nakładania na naturalne, krótkie paznokcie i nie służy do ich przedłużania, tylko do odbudowy, regeneracji i wybranej stylizacji. 

Przedłużanie paznokci w Nowym Sączu

Przedłużanie paznokci żelem, paznokcie żelowe to zabieg służący do przedłużania płytki paznokcia na dowolną długość i w dowolnym kształcie. W salonie Oaza Piękna wykonujemy go za pomocą przyklejanego tipsa do brzegu paznokcia, na który kładziemy żel i sprawiamy,że paznokieć jest dłuższy lub długi, ale zarazem stabilny i mocny. Żel to przeźroczysta substancja podobna do galaretki, którą nakłada się na odpowiednio przygotowaną płytkę paznokcia z naklejonym i opracowanym tipsem. Można go nałożyć samego lub tworzyć fantazyjne kompozycje, wtapiając w niego różne ozdoby, np.cyrkonie. W naszej stylizacji paznokci wykorzystujemy piękne żele kolorowe i tworzymy niepowtarzalne, indywidualne wzory.
Paznokcie przedłużone przy pomocy żelu wyglądają bardzo naturalnie. Żel jest plastyczny- współpracuje z naturalną płytką paznokcia. W zależności od indywidualnego tempa wzrostu paznokcie przedłużone żelem utrzymują się do ok.1,5 miesiąca. Po tym czasie należy przyjść na jego uzupełnienie. Im rzadsza ingerencja w płytkę paznokcia, tym lepiej dla płytki, która nie osłabia się.
Przedłużanie paznokci żelem nie ma wpływu na przebieg ciąży.
Przedłużanie paznokci na formie- tę metodę stosujemy do paznokci problematycznych tzn. ze specyficzną budową lub paznokci obgryzionych.

Stylizacja paznokci w Nowym Sączu

Żelowanie paznokci wraz ze zdobieniem - wykonujemy bezpośrednio na odpowiednio przygotowaną naturalną płytkę, która musi mieć długość co najmniej do opuszka palca. Do ozdabiania stosuje się nitki, hologramy, folie, cyrkonie, brokaty lub kolorowy żel. Sposób wykonania zdobienia zależy od wyobraźni stylistki i woli Klientki. W salonie Oaza Piękna w Nowym Sączu zawszedbamy o to, by wzory były oryginalne i niepowtarzalne.
Zażelowane paznokcie utrzymują się do ok.1,5 miesiąca i po tym czasie należy je uzupełnić. Uzupełnianie polega na likwidacji starego żelu(który stracił już swoje właściwości) wraz z ozdobami oraz położenie nowego zdobienia wraz z nowym żelem. Jest to metoda na utrzymanie ładnych, zadbanych paznokci przy minimum naszej codziennej pracy przy nich, do następnej wizyty salonie.
Manicure hybrydowy to zabieg manicure, podczas którego zamiast zwykłego lakieru nakładamy cienką warstwę lakieru połączonego z żelem i utwardzonego w lampie UV. Lakier hybrydowy lśni bardziej niż zwykły lakier i ma dłuższą trwałość – około 2 tygodnie. Manicure hybrydowy nadaje się do krótkiej,naturalnej płytki paznokcia i nie służy do jej przedłużania.
Warto pamiętać, że manicure hybrydowy nie może zostać zdjęty samodzielnie w domowych warunkach. Tę usługę także również oferujemy w Oazie Piękna, wykorzystując do tego profesjonalne narzędzia i preparaty. 
Manicure japoński służy do wzmacniania płytki paznokcia i pokrycia jej naturalnym połyskiem. Dwie pasty nakłada się w odpowiedniej kolejności, wcierając energicznymi ruchami w płytkę paznokcia.Pasta i puder zawierają witaminy A i E, odżywczy pyłek pszczeli, krzemionkę z morza japońskiego oraz keratynę -składniki te mają doskonały wpływ na stan naszych paznokci.Manicure japońskiego nie powinno się robić bezpośrednio po ściągnięciu tipsów lub żelu - należy odczekać około 2 tygodnie.

paznokcie nowy sącz

Aby efekt był zadowalający zalecamy stosowanie zabiegu 3-4 razy w odstępach dwutygodniowych.

„Ciepły Manicure” to zabieg wzmacniający płytkę paznokcia oraz regenerujący skórę dłoni. Polega na kąpieli dłoni w ciepłym, odpowiednio przygotowanym eliksirze z dodatkiem witamin, środków nawilżających i odżywiających skórę.Po około 15 minutach przebywania w takiej kąpieli, nakładamy na dłonie maskę i wykonujemy manicure biologiczny lub mechaniczny,opiłowujemy paznokcie i wmasowujemy balsam odżywczy do rąk.
Manicure biologiczny lub mechaniczny tokompleksowy zabieg, w którego skład wchodzą: usunięcie skórek wokół paznokci, skrócenie lub odpowiednie wypiłowanie płytki paznokcia, przygotowanie płytki do malowania, ozdobienie wybranym lakierem. Często popełnianym błędem jest brak naniesienia bazy pod lakier - baza odpowiednio przygotowuje paznokieć do nałożenia lakieru i sprawia,że dłużej utrzymuje się na płytce,a pigmenty w nim zawarte nie spowodują odbarwiania płytki.
Manicure biologiczny wykonujemy analogicznie, jednak w jego przypadku nie używamy cążek i nie wycinamy skórek- używamy tylko narzędzi jednorazowego użytku.

Parafina na dłonie to kompleksowy zabieg kosmetyczny z wykorzystaniem ciepłej kąpieli parafinowej. Rozgrzana parafina wygładza, rozgrzewa, nawilża i ujędrnia skórę dłoni. Zabieg polecamy szczególnie dla przesuszonych, spierzchniętych lub zniszczonych dłoni. Parafina na dłonie rozjaśnia przebarwienia, rozluźnia mięśnie, pozostawia delikatny, ochronny film na skórze, który zatrzymuje wodę. Parafinę stosuje się także w zabiegach leczniczych np. przy niedokrwistości, przy „zimnych dłoniach” oraz w bolących stawach.

Zabieg polega na trzykrotnym zanurzaniu dłoni po nadgarstki w ciepłej parafinie, nałożeniu rękawic foliowych,a potem frotowych. Z takim opatrunkiem Klientka odpoczywa około 20 minut, po czym kompres zdejmujemy, a w skórę wcieramy odżywczy krem.Zabieg parafinowy często łączymy z manicure.
 
Pedicure to pielęgnacja stóp i podkreślanie ich piękna. Pedicure wykonujemy frezarką z zastosowaniem jednorazowych, sterylnych kapturków do ścierania naskórka, następnie przeprowadzana jest aromatyczna kąpiel, a zabieg kończy odprężający masaż stóp i malowanie paznokci.

Paznokciom u nóg poświęcamy równie dużo uwagi, co paznokciom u rąk. Stylizujemy je zgodnie z oczekiwaniami Klientki, żelując je i unikalnie zdobiąc. Stosując odpowiednie zdobienie można osiągnąć niesamowity efekt, który widoczny jest szczególnie w lecie, na przykład na plaży, lub gdy nasze stopy są widoczne w lekkim obuwiu.

Pedicure to zabiegi uważane za rozpieszczające nasze stopy. To prawda!
W salonie urody Oaza Piękna stylizacją paznokci zajmuje się stylistka z wykształceniem kierunkowym – swoją pasją i doświadczeniem dzieliła się m.in. w policealnej szkole zawodowej TEB jako wykładowca na kierunku „Wizaż i stylizacja paznokci”. Obok codziennych stylizacji, prowadzi organizowane w naszym salonie kursy i szkolenia z przedłużania paznokci różnymi metodami.

OAZA PIĘKNA

ul. Grodzka 2

33 - 300 Nowy Sącz

 

505 049 543

Poniedziałek - Piątek: 9:00 -18:00

Sobota: 10:00 -14:00

Facebook Instagram