Przedłużanie rzęs

Przedłużanie rzęs , szkolenia z przedłużania rzęs


Stylizacja i przedłużanie rzęs to jeden z najskuteczniejszych sposobów na ożywienie i odświeżenie swojego wizerunku


Zapraszamy do salonu Oaza Piękna w Nowym Sączu, w którym przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs zajmuje się certyfikowana stylistka i Mistrz Stylizacji i Przedłużania Rzęs. Trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs wykonujemy już od 2009 roku, dzięki czemu mamy ogromne doświadczenie, które od lat owocuje zadowoleniem wśród odwiedzających nas Klientek.

Jakość usługi przedłużania i zagęszczania rzęs w salonie Oaza Piękna w Nowym Sączu ocenić można na podstawie opinii Klientek, a także naszej galerii przedłużanie i zagęszczanie rzęs, w której znajduje się zaledwie część prac.

Co cechuje nasze usługi i na co zwrócić uwagę przy wyborze stylistki rzęs :


-doświadczenie


Aplikacja przedłużania rzęs odbywa się w obrębie oka, dlatego nie ma tu miejsca na pomyłki i eksperymentowanie lub uczenie się "na żywo". W salonie Oaza Piękna przedłużaniem rzęs oraz szkoleniami z przedłużania rzęs zajmuje się wykwalifikowana stylistka z tytułem Mistrza Stylizacji i Przedłużania Rzęs. Doświadczenie w przedłużaniu rzęs wykorzystujemy podczas warsztatów tematycznych-prowadzimy szkolenia z przedłużania rzęs dla początkujących oraz zaawansowanych stylistek.

-jakość materiałów

Niezmiernie ważny składnik,o który powinna dopytać każda klientka. Klej powinien być hipoalergiczny, dobry jakościowo. Podobnie rzęsy - nie dajmy się skusić na tanie podróbki – nie powinniśmy ryzykować, gdy chodzi o skórę i oczy. W Oazie Piękna w Nowym Sączu podczas przedłużania i zagęszczania rzęs pracujemy tylko na najlepszych i sprawdzonych materiałach renomowanych firm, będących na rynku od wielu lat.


-trwałość  przedłużania rzęs

Trwałość aplikacji zależy oddoświadczenia stylistki i jakością wykorzystywanych materiałów. Trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs to zabieg, z którego pełnego efektu powinnyśmy się cieszyć przez co najmniej 4 tygodnie. Po tym czasie należy wykonać uzupełnienie rzęs. Nie oznacza to jednak, że po 4 tygodniach nie będziemy miały rzęs. Wręcz przeciwnie-zabieg dobrze wykonany to utrzymanie większości rzęs przez co najmniej 4 tygodnie,a uzupełnienie to wklejenie niewielkich ubytków.

- sposób wykonania

Aplikacja rzęs to bardzo precyzyjna, wręcz „zegarmistrzowska” usługa. W salonie Oaza Piękna stylistka zawsze doradza w kwestii doboru odpowiedniej grubości i długości rzęs oraz sposobu aplikacji, starając się, 

by oko Klientki zachowało naturalny wygląd, jednocześnie osiągając inne istotne efekty.Przedłużając i zagęszczając rzęsy możemy podnieść oko z opadającą powieką, otworzyć oko lub stworzyć wrażenie dużo większego oka, a nawet sprawić, by wizerunek był bardziej zalotny.

Rzęsy powinny układać się zgodnie z ich naturalną linią wzrostu. Nie powinny być ze sobą posklejane, tym bardziej niedopuszczalne jest, aby przy zastosowaniu metody 1:1 rzęsę sztuczną przykleić do dwóch lub trzech rzęs naturalnych. Powoduje to osłabienie i uszkodzenie rzęs, a w rezultacie nadmierne ich wypadanieW salonie urody Oaza Piękna gwarantujemy, że przedłużone rzęsy będą założone zgodnie ze wszystkimi zasadami i utrzymają się przez co najmniej miesiąc - po tym okresie zapraszamy na uzupełnienie .

Jesteśmy salonem zajmującym się trwałym przedłużaniem rzęs, który bierze w pełni odpowiedzialność za swoją pracę-dajemy miesięczną gwarancję na wykonaną usługę - jeżeli w Twoich rzęsach w okresie miesiąca pojawią się nietypowe ubytki, poprawimy to w ramach gwarancji.

W salonie urody Oaza Piękna aplikacja wykonywana jest rzęsami jedwabno-syntetycznymi, które są bardzo lekkie i nie odkształcają się na oku podczas noszenia.
Z naszego doświadczenia, podczas szkoleń i aplikacji, korzystają stylistki i Klientki z różnych miejscowości, w tym m.in z miasta: Limanowa, Stary Sącz, Grybów, Gorlice, Krynica, Szczawnica, Krościenko oraz innych rejonów Polski i z zagranicy, przebywające na wypoczynku w okolicach Nowego Sącza.

W Oazie Piękna przeprowadzane są szkolenia dotyczące przedłużania rzęs różnymi metodami . Jesteśmy salonem wpisanym do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.
Więcej na ten temat - zapraszamy do oferty ,,Szkolenia."

Rzęsy wykonujemy kilkoma metodami:

OAZA PIĘKNA

ul. Grodzka 2

33 - 300 Nowy Sącz

 

505 049 543

Poniedziałek - Piątek: 9:00 -18:00

Sobota: 10:00 -14:00

Facebook Instagram