Makijaże

makijaż nowy sączZABIEGI UPIĘKSZAJĄCE – makijaże, henna, regulacja brwi
Każdy makijaż powinien być odpowiednio dobrany do kształtu twarzy, typu skóry czy wieku. Powinien być dopasowany do ubrania oraz okoliczności, podkreślać wygląd, tuszować niedoskonałości. Makijaż jest uzupełnieniem wizerunku i często dodaje pewności siebie.

Makijaż to rodzaj sztuki, na której nie tylko trzeba się dobrze znać technicznie, ale trzeba jeszcze mieć ten delikatny zmysł, którego się nie wykształci. Dlatego, aby makijaż ślubny, makijaż na studniówkę czy inny ważny moment życia sprawiał nam satysfakcję, warto się zastanowić, gdzie go wykonać i wybrać sprawdzoną wizażystkę.

W salonie Oaza Piękna w Nowym Sączu pracujemy na sprawdzonych kosmetykach wysokiej jakości. Korzystamy między innymi z produktów firm Artdeco, Bikor, Kryolan czy Dior. Posiadamy doświadczenie w pracy podczas sesji zdjęciowych oraz pracy z Klientami indywidualnymi.

Wykonane makijaże wyglądają pięknie i pozostają w niezmienionej postaci nawet podczas trudnych warunków atmosferycznych, długich sesji zdjęciowych i intensywnych przyjęć weselnych czy imprez okolicznościowych (makijaże są specjalnie utrwalane według sprawdzonych i przetestowanych wielokrotnie metod).
 
Makijaż Ślubny w Nowym Sączu
 
Makijaż ślubny to jeden z najważniejszych rodzajów makijaży, dlatego zwykle poprzedzamy go makijażem próbnym. Makijaż próbny wykonujemy wcześniej, najczęściej wybierając moment w którym można go przetestować w warunkach zbliżonych do tych z dnia ślubu, czyli np. podczas wyjścia na dyskotekę, dancing czy inną imprezę.

Makijaż ślubny musi być przygotowany na wielką próbę. Nie ma miejsca na improwizację w dniu, gdy towarzyszą nam radość czy wzruszenie. Dbamy o to, by niezależnie od towarzyszących nam emocji oraz warunków pogodowych makijaż wyglądał pięknie nie tylko zaraz po wykonaniu w salonie, ale również podczas ceremonii, pierwszego tańca i całej ceremonii.

Makijaż dzienny, makijaż biznesowy i korekcyjny
Makijaż dzienny i makijaż biznesowy prezentowane są najczęściej w świetle dziennym, kiedy widoczna jest każda niedoskonałość naszej skóry. Maskujemy je przy pomocy dobrych kosmetyków i posiadanych umiejętności. Nasza oferta skierowana jest do pań, których makijaż ma wyglądać perfekcyjnie, które nie chcą podejmować ryzyka związanego ze swoim wyglądem i wolą zaufać doświadczonej wizażystce i stylistce.
 
Makijaż sesyjny, fotograficzny i modowy
 
Programy do obróbki zdjęć to nie wszystko! To profesjonalny makijaż jest podstawą do realizacji wizji i utrwalenia piękna na zdjęciach. Współpracujemy z profesjonalnymi studiami fotograficznymi, przygotowując osoby do sesji zdjęciowych, zarówno tych prywatnych, pamiątkowych, jak i do katalogów produktowych, sesji studyjnych oraz plenerowych.
 
Salon urody Oaza Piękna to profesjonalne studio wizażu i makijażu. Dla osób zainteresowanym poprawą wyglądu, właściwym podkreśleniem zalet i umiejętnym zatuszowaniem niedoskonałości, proponujemy porady na temat wizażu i makijażu oraz przeprowadzamy indywidualne lekcje makijażu.
 
Kobiety, którym podoba się upiększanie innych, zachęcamy do skorzystania z prowadzonych w naszym salonie kursów wizażu i makijażu.

Oaza Piękna przeprowadza szkolenia z zakresu wizażu I i II stopnia . Salon jest wpisany do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.
Więcej na ten temat w ofercie ,,Szkolenia"

OAZA PIĘKNA

ul. Grodzka 2

33 - 300 Nowy Sącz

 

505 049 543

Poniedziałek - Piątek: 9:00 -18:00

Sobota: 10:00 -14:00

Facebook Instagram