Facebook
Instagram

 

 

ZABIEGI UPIĘKSZAJĄCE-makijaże,henna,regulacja brwi

Dobrze wykonany makijaż powinien być odpowiednio dobrany do kształtu twarzy, typu skóry, wieku…. Powinien być dopasowany do ubrania oraz okoliczności ,podkreślać wygląd ,tuszować niedoskonałości.

Makijaż jest uzupełnieniem wizerunku i często dodaje pewności siebie .

 

makijaż nowy sącz

 

Jest to rodzaj sztuki, na której nie tylko trzeba się dobrze znać technicznie, ale trzeba jeszcze mieć ten delikatny zmysł, którego się nie wykształci...

Dlatego , aby makijaż ślubny ,makijaż na studniówkę czy inną okoliczność, w tych ważnych momentach sprawiał nam satysfakcję ,warto się zastanowić gdzie go wykonać i wybrać sprawdzoną wizażystkę.

Pracujemy na  sprawdzonych kosmetykach wysokiej jakości np. Artdeco, Bikor, Kryolan, Dior i inne.

Posiadamy doświadczenie w pracy podczas sesji zdjęciowych oraz pracy z indywidualnym klientem. profesjonalny makijaż nowy sącz

Wykonane makijaże wyglądają pięknie i pozostają w niezmienionej postaci nawet podczas trudnych warunków atmosferycznych, długich sesji zdjęciowych i intensywnych przyjęć weselnych czy imprez okolicznościowych (makijaże są specjalnie utrwalane  wg . własnych, sprawdzonych i przetestowanych wielokrotnie metod)

 

Wykonujemy makijaże różnego typu

 

-makijaż ślubny , makijaż próbny

 

Makijaż ślubny to jeden z najważniejszych rodzajów makijaży ,dlatego zwykle poprzedzamy go makijażem próbnym.

Makijaż próbny wykonujemy wcześniej, najczęściej wybierając moment w którym można go przetestować w warunkach zbliżonych do tych z dnia ślubu, czyli np. podczas wyjścia na dyskotekę, dancing czy inną imprezę.

Makijaż ślubny musi być przygotowany na wielką próbę, nie ma tu miejsca na improwizację- w tym dniu pewne są: wielkie emocje, dużo pocałunków przed ceremonią w kościele, może jakaś łezka, pocałunki po ceremonii, dużo zabawy.

Niepewna jest pogoda- upał, deszcz, wiatr-to wszystko jest nie lada wyzwaniem i trzeba mieć dużo doświadczenia w wykonywaniu makijaży ,by makijaż ślubny wyglądał pięknie nie tylko zaraz po wykonaniu w salonie, ale i jeszcze następnego dnia rano.

 

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem Pani Młodej do uroczystości zaślubin, prowadząc ją krok po kroku, przez zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, poprzez hennę i regulację brwi, stylizację paznokci u rąk i nóg, przedłużenie i zdobienie włosów, przedłużanie rzęs, makijaż próbny i makijaż ślubny oraz porady dotyczące wizażu do obsługi sesji zdjęciowej . Do dyspozycji zainteresowanych oddajemy nasz autorski Przewodnik Ślubny ,którego zadaniem jest bez stresu i z czytelnym planem pomóc w przygotowaniach do tej ważnej uroczystości.

 

-makijaże dzienne ,makijaże biznesowe i korekcyjne

Makijaż dzienny i makijaż biznesowy prezentowane są najczęściej w świetle dziennym, które pokazuje każdą niedoskonałość naszej skóry ….Maskujemy je przy pomocy dobrych kosmetyków i posiadanych umiejętności .Nasza oferta skierowana jest do pań ,których makijaż ma wyglądać perfekcyjnie ,nie chcą podejmować ryzyka związanego ze swoim wyglądem i wolą zaufać doświadczonej wizażystce i stylistce

 

- makijaże sesyjne, fotograficzne i modowe

 

Ponoć Photoshop i fotograf z programem do obróbki zdjęć potrafią wszystko..., ale to jednak profesjonalny makijaż jest podstawą do realizacji wizji i utrwalenia piękna na zdjęciach. Współpracujemy z profesjonalnymi studiami fotograficznymi ,przygotowując osoby do  sesji zdjęciowych ,zarówno tych prywatnych, pamiątkowych jak i do katalogów produktowych, sesji studyjnych oraz plenerowych.

 

Salon Urody Oaza Piękna ,to profesjonalne studio wizażu i makijażu. Dla osób zainteresowanym poprawą wyglądu, właściwym podkreśleniem zalet i umiejętnym zatuszowaniem niedoskonałości, proponujemy porady na temat wizażu i makijażu oraz przeprowadzamy indywidualne lekcje makijażu.

 

Kobiety, którym podoba się upiększanie innych ,zachęcamy do skorzystania z prowadzonych w naszym salonie  kursów wizażu i makijażu.

 

Cennik zabiegów upiększających

ZABIEGI UPIĘKSZAJĄCE:

makijaż dzienny i okazjonalny   60 zł
makijaż wieczorowy   80 zł
makijaż ślubny(próbny)   60 zł
makijaż ślubny   90 zł
makijaż fotograficzny i modowy   90/110 zł
dodatki - sztuczne rzęsy   45 zł
henna brwi i rzęs + regulacja   30 zł
henna brwi lub rzęs   15 zł
regulacja brwi   10 zł
przebijanie uszu (w różych miejscach,kolczyki w cenie przekłucia)   45 zł
przebijanie nosa(kolczyk w cenie)   80 zł
indywidualne lekcje makijażu

250 zł

 

 

Zobacz również

-profesjonalny makijaż permanentny

-trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs

-przedłużanie włosów

-kosmetyka twarzy

-kosmetyka ciała

-redukcja i likwidacja cellulitu

-przekłuwanie uszu,przekłuwanie nosa