Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą 2:1 to luksusowy zabieg,który zachwyci każdą kobietę. Przyklejanie dwóch rzęs na jedną rzęsę naturalną Klientki pozwala zagęścić nawet bardzo rzadkie rzęsy,dając spektakularny efekt.
W salonie Oaza Piękna w Nowym Sączu zawsze dbamy o przeprowadzenie zabiegu przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 2:1, przeprowadzając konsultację i dobierając prawidłowo grubość i długość rzęs. W ten sposób osiągamy możliwie najbardziej naturalny efekt.

Tą metodą można aplikować kolorowe rzęsy, tworząc refleksy,które świetnie potrafią podkreślić kolor tęczówki oka i nadać efekt pogłębienia spojrzenia. Przedłużanie rzęs jest zabiegiem zupełnie bezbolesnym i nie wpływa negatywnie na stan powiek i rzęs naturalnych, a nawet może ulec poprawie z tego względu,

że po zabiegu nie trzeba stosować tuszu do rzęs, który niekorzystnie wpływa na młode dopiero co rosnące rzęsy. Stosowane w salonie Oaza Piękna rzęsy są odporne na wodę, kurz, pot i łzy.

W celu przedłużenia efektu aplikacji rzęs poleca się odpowiednią pielęgnację, która polega na codziennym czesaniu rzęs oraz co 2-3 dni aplikację utrwalacza (płyn, który wydłuża żywotność rzęs). Wszystkie akcesoria potrzebne do pielęgnacji przedłużonych rzęs tj. utrwalacz, chusteczki do demakijażu, maskary, są dostępne w salonie Oaza Piękna w Nowym Sączu. Grzebyczek do rozczesywania rzęs każda Klientka otrzymuje gratis. 

OAZA PIĘKNA

ul. Grodzka 2

33 - 300 Nowy Sącz

 

505 049 543

Poniedziałek - Piątek: 9:00 -18:00

Sobota: 10:00 -14:00

Facebook Instagram