Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą Nouveau Lashes to nowy, rewelacyjny sposób na posiadanie długich, gęstych, czarnych rzęs bez konieczności powlekania ich maskarą z makijażem 24 godziny na dobę.

Do każdej naturalnej rzęsy doklejamy nową, poliestrowo-syntetyczną rzęsę przy użyciu hipoalergicznego kleju, który jest niewidoczny, a pozwala uzyskać całkowicie naturalny efekt. Rzęsy N.L. są naturalnie podkręcone, elastyczne, wyglądają bardzo naturalnie i nie obciążają naturalnych rzęs. Zabieg jest relaksujący, a efekt natychmiastowy po aplikacji. Przedłużone rzęsy utrzymują się około 8 tygodni i wypadają zgodnie z biologicznym rytmem wzrostu naturalnych rzęs (naturalny cykl wzrostu włosków rzęs wynosi 60-90 dni) dlatego też dla utrzymania odpowiedniej gęstości i długości rzęs zaleca się uzupełnianie rzęs co 2-4 tygodnie.

Przed zabiegiem nie należy używać tuszu ani podkręcać rzęs (trwała na rzęsy). Konieczne jest wyjęcie soczewek kontaktowych. Zabieg przedłużania rzęs jest zabiegiem zupełnie bezbolesnym i nie wpływa negatywnie na stan powiek i rzęs naturalnych, a nawet może ulec poprawie z tego względu, że nosząc rzęsy N.L. nie trzeba stosować tuszu do rzęs, który niekorzystnie wpływa na młode dopiero co rosnące rzęsy. Nouveau Lashes są odporne na wodę, kurz, pot i łzy.

W celu przedłużenia efektu aplikacji rzęs poleca się odpowiednią pielęgnację, która polega na codziennym czesaniu rzęs oraz co 2-3 dni aplikację utrwalacza (płyn, który wydłuża żywotność rzęs). Wszystkie akcesoria potrzebne do pielęgnacji przedłużonych rzęs tj. utrwalacz, chusteczki do demakijażu, maskary, są dostępne w salonie Oaza Piękna w Nowym Sączu. Grzebyczek do rozczesywania rzęs każda Klientka otrzymuje gratis. 

OAZA PIĘKNA

ul. Grodzka 2

33 - 300 Nowy Sącz

 

505 049 543

Poniedziałek - Piątek: 9:00 -18:00

Sobota: 10:00 -14:00

Facebook Instagram