Metoda HD to oryginalna, błyskawiczna metoda przedłużania i zagęszczania rzęs, która gwarantuje spektakularny efekt i trwałość aplikacji.

Rzęsy w stylu HD są uwodzicielskie i kuszące,dające efekt ekstremalnie grubych i podkręconych lub naturalnie pięknych, długich rzęs. Takiego rezultatu nie uzyskamy za pomocą żadnej innej metody.

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą HD to propozycja przede wszystkim:
- dla kobiet, które cenią swój czas i nie chcą spędzać kilku godzin na zabiegach,
- dla kobiet, które są dynamiczne i potrzebują natychmiastowego efektu,
- dla kobiet, które chcą się zmieniać w zależności od okoliczności - super rozwiązanie na sylwestra,ślub,studniówkę i wiele innych okazji,
- dla kobiet, które nie chcą efektu przedłużonych rzęs na stałe.

Aplikacja rzęs HD jest błyskawiczna, odbywa się w pozycji siedzącej na otwartym oku, co jest możliwe dzięki klejowi, który został stworzony specjalnie do tego zabiegu. Jako produkt o farmaceutycznej jakości, klej jest całkowicie bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwego oka.Aplikacja trwa około 20-40 minut w zależności od uzyskanego efektu. Rzęsy nosimy przez około 2-3 tygodni, po czym należy przyjść do salonu profesjonalnie je usunąć.

Metoda przedłużania i zagęszczania rzęs HD daje nam większe możliwości, gdyż nie ogranicza nas ilość rzęs Klientki tak jak to jest w przypadku metody 1:1). Możemy uzyskać spektakularny,nawet najbardziej intensywny efekt bez nadwyrężania własnych rzęs.

Nie jest to przyklejanie paska czy kępek rzęs, które mogą się odlepić - jest to trwała,precyzyjna aplikacja pojedynczych rzęs.

OAZA PIĘKNA

ul. Grodzka 2

33 - 300 Nowy Sącz

 

505 049 543

Poniedziałek - Piątek: 9:00 -18:00

Sobota: 10:00 -14:00

Facebook Instagram