Facebook
Instagram
« powrót

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA - PEELING KAWITACYJNY - SONOFOREZA

MIKRODERMABRAZJA jest metodą mechanicznego złuszczania naskórka. Usunięcie zrogowaciałych czyli martwych komórek naskórka następuje poprzez zastosowanie podciśnienia i głowicy pokrytej mikrokryształkami diamentu. Złuszczanie jest warstwowe i kontrolowane dzięki odpowiedniej diagnozie, która pozwala dostosować moc złuszczania do indywidualnych potrzeb skóry klienta. Mikrodermabrazja diamentowa to metoda pozwalająca na uzyskanie natychmiastowego wizualnego efektu rozjaśnienia, wygładzenia oraz spłycenia powierzchownych zmarszczek mimicznych. Zalecany jest do każdego rodzaju skóry niezależnie od wieku, szczególnie tych zmęczonych i zestresowanych.

PEELING KAWITACYJNY przeznaczony dla osób, które czują potrzebę oczyszczenia i odświeżenia skóry twarzy, szyi i dekoltu, a nawet pleców. Peeling kawitacyjny wykorzystuje wielokierunkowe działanie fal ultradźwiękowych ,dzięki którym bezboleśnie i dokładnie oczyszcza skórę zanieczyszczoną zaskórnikami, usuwa nadmiar zrogowaciałego naskórka i zalegającego sebum. Następnie dokładnie zdezynfekuje się miejsca poddane zabiegowi ,aby zapobiec powstawaniu kolejnych zanieczyszczeń i proponuje odpowiednio dalszą pielęgnację dostosowaną do indywidualnych potrzeb skóry.

SONOFOREZA wykorzystuje zjawisko fal ultradźwiękowych. Masaż ultradźwiękowy znacznie poprawia ukrwienia skóry i jest wykorzystywany w celu wtłoczenia w głębsze warstwy skóry preparatów odżywczych i nawilżających. Podczas trwania zabiegu aplikuje się na skórę ampułkę, a następnie przykłada głowicę emitującą fale dźwiękowe w celu zwiększenia penetracji składników aktywnych w głąb skóry. Ciepło wytworzone przez ultradźwięki wnika głębiej w tkankę, aby odprężyć skórę i mięśnie, podczas gdy głęboki delikatny masaż poprawia przepływ krwi i limfy,dzięki czemu poprawia się metabolizm i regeneracja komórek.
Przy połączeniu tych trzech zabiegów skóra będzie szybciej powracać do właściwej kondycji oraz regeneracji. A efekty będą widoczne zaraz po zabiegu.