Zabiegi oczyszczające

OCZYSZCZANIE PEELINGIEM KAWITACYJNYM
Bardzo popularnym zabiegiem oczyszczającym skórę jest peeling kawitacyjny. Wykonywany jest on za pomocą specjalnego urządzenia nazywanego skin cleanerem. W skrócie: jest to urządzenie, które wytwarzając ultradźwięki, oczyszcza naszą skórę. Kawitacja nie tylko leczy, ale także poprawia wygląd naszej cery. Wykonanie tego zabiegu poprawia mikrokrążenie, oczyszcza skórę z warstwy martwego naskórka, a także usuwa zalegające w porach skóry sebum. Zabieg ma na celu złuszczenie martwego naskórka, przez co uzewnętrznia się młoda, zdrowa warstwa skóry. Kawitacja daje lepsze efekty niż inne oczyszczanie, ponieważ ultradźwiękowa technologia pozwala docierać bardziej w głąb skóry niż w przypadku zwykłego peelingu.

Zabieg ten ma bardzo szerokie zastosowanie, głównie ze względu na to, że odbywa się bez wewnętrznej interwencji chirurgicznej.Dlatego też doskonale nadaje się on dla osób, które posiadają wrażliwą, delikatną skórę. Najlepsze efekty osiągniemy, stosując go regularnie, średnio raz na miesiąc.


OCZYSZCZANIE PEELINGIEM KAWITACYJNYM - SONOFOREZA

Peeling kawitacyjny zagwarantuje oczyszczenie cery za sprawą ultradźwięków, pozwalających na dokładne usunięcie nadmiaru sebum, zrogowaciałego naskórka czy zaskórników.

Zabieg ten, ze względu na swoje bezinwazyjne działanie, jest szczególnie polecany osobom o wrażliwej skórze, skłonnej do podrażnień i rozszerzonych naczynek. Dodatkowo zabieg sonoforezy wykorzystuje zjawisko fal ultradźwiękowych. Masaż ultradźwiękowy znacznie poprawia ukrwienie skóry i jest wykorzystywany w celu wtłoczenia w głębsze warstwy skóry preparatów odżywczych i nawilżających.

Podczas trwania zabiegu aplikuje się na skórę ampułkę, a następnie przykłada głowicę emitującą fale dźwiękowe w celu zwiększenia penetracji składników aktywnych w głąb skóry. Ciepło wytworzone przez ultradźwięki wnika głębiej w tkankę, aby odprężyć skórę i mięśnie, podczas gdy głęboki delikatny masaż poprawia przepływ krwi limfy, metabolizm i regenerację komórek.

OAZA PIĘKNA

ul. Grodzka 2

33 - 300 Nowy Sącz

 

505 049 543

Poniedziałek - Piątek: 9:00 -18:00

Sobota: 10:00 -14:00

Facebook Instagram