Zabieg - mezoterapia bezigłowa twarzy

Mezoterapia bezigłowa to innowacyjna technologia, kosmetyczna alternatywa mezoterapii igłowej, gdzie technika kłucia igłą została zastąpiona zastrzykiem fali elektrycznej. Podczas tego zabiegu składniki odżywcze zostają "wtłoczone" w głąb skóry.

mezoterapia bezigłowa nowy sącz

Dzięki zjawisku elektroporacji w błonie komórkowej tworzą się mikrokanały, za pomocą których substancje aktywne przedostają się do wnętrza komórki. Mezoterapię osiąga się za pomocą dwóch głównych czynników: prądu impulsowego elektroforezy i bardzo odmładzających produktów odżywczych. Zabieg mezoterapii bezigłowej zwiększa sześciokrotnie zdolność skóry do wchłaniania substancji. Jest on bezbolesny i nie niesie ze sobą ryzyka infekcji lub krwawienia, co czyni go idealnym w długotrwałym użyciu. Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem "lunchowym", który nie wymaga wcześniejszego przygotowania się przez pacjenta.

Mezoterapię bezigłową można stosować na różne partie ciała w tym twarz, szyję lub dekolt. Celem zabiegu mezoterapii bezigłowej jest poprawienie mikrokrążenia w skórze, a przez to osiągnięcie poprawy wyglądu oraz kondycji tych partii ciała.

OAZA PIĘKNA

ul. Grodzka 2

33 - 300 Nowy Sącz

 

505 049 543

Poniedziałek - Piątek: 9:00 -18:00

Sobota: 10:00 -14:00

Facebook Instagram