Facebook
Instagram
« powrót

ZABIEG - MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA TWARZY

Mezoterapia bezigłowa to innowacyjna technologia, kosmetyczna alternatywa mezoterapii igłowej, gdzie technika kłucia igłą została zastąpiona zastrzykiem fali elektrycznej. Podczas tego zabiegu składniki odżywcze zostają "wtłoczone" w głąb skóry. Dzięki zjawisku elektroporacji w błonie komórkowej tworzą się mikrokanały , za pomocą których, substancje aktywne przedostają się do wnętrza komórki. Mezoterapię osiąga się za pomocą dwóch głównych czynników: prądu impulsowego elektroforezy i bardzo odmładzających produktów odżywczych. Zabieg mezoterapii bezigłowej zwiększa sześciokrotnie zdolność skóry do wchłaniania substancji. Jest on bezbolesny i nie niesie ze sobą ryzyka infekcji lub krwawienia, co czyni go idealnym w długotrwałym użyciu. Mezoterapia bezigłowa jest zabiegiem "lunchowym", który nie wymaga wcześniejszego przygotowania się przez pacjenta.

ZABIEG - MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA TWARZY I SZYI
Mezoterapia bezigłowa to innowacyjna technologia, kosmetyczna alternatywa mezoterapii igłowej, gdzie technika kłucia igłą została zastąpiona zastrzykiem fali elektrycznej. Podczas tego zabiegu składniki odżywcze zostają "wtłoczone" w głąb skóry. Dzięki zjawisku elekrtoporacji w błonie komórkowej tworzą się mikrokanały, za pomocą których, substancje aktywne przedostają się do wnętrza komórki.
Mezoterapię osiąga się za pomocą dwóch czynników: prądu impulsowego elektroforezy i bardzo odmładzających produktów odżywczych. Zabieg mezoterapii bezigłowej zwiększa sześciokrotnie zdolność skóry do wchłaniania substancji. Jest on bezbolesny i nie niesie ze sobą ryzyka infekcji lub krwawienia, co czyni go idealnym w długotrwałym użyciu.
Mezoterapię bezigłową można stosować na różne partie ciała w tym twarz, szyja, dekolt w celu poprawienia mikrokrążenia w skórze, a dzięki temu poprawę wyglądu oraz kondycji tych partii ciała.

ZABIEG - MEZOTERAPIA BEZIGŁOWA TWARZY , SZYI I DEKOLTU
Mezoterapia bezigłowa to innowacyjna technologia, kosmetyczna alternatywa mezoterapii igłowej, gdzie technika kłucia igłą została zastąpiona zastrzykiem fali elektrycznej. Podczas tego zabiegu składniki odżywcze zostają "wtłoczone" w głąb skóry, dzięki zjawiska elekrtoporacji (w błonie komórkowej tworzą się mikrokanały za pomocą których, substancje aktywne przedostają się do wnętrza komórki).Mezoterapię osiąga się za pomocą dwóch głównych czynników: prądu impulsowego elektroforezy i bardzo odmładzających produktów odżywczych. Zabieg mezoterapii bezigłowej zwiększa sześciokrotnie zdolność skóry do wchłaniania substancji. Jest on bezbolesny i nie niesie ze sobą ryzyka infekcji lub krwawienia, co czyni go idealnym w długotrwałym użyciu.Mezoterapia bezigłowa to tzw.zabieg "lunchowy", który nie wymaga wcześniejszego przygotowania się przez pacjenta. Mezoterapię bezigłową można stosować na różne partie ciała w tym twarz, szyja, dekolt w celu poprawienia mikrokrążenia w skórze, a dzięki temu poprawę wyglądu oraz kondycji tych partii ciała.