Mikrodermabrazja diamentowa - peeling kawitacyjny - sonoforeza

MIKRODERMABRAZJA jest metodą mechanicznego złuszczania naskórka. Usunięcie zrogowaciałych, czyli martwych komórek naskórka następuje poprzez zastosowanie podciśnienia i głowicy pokrytej mikrokryształkami diamentu.
Złuszczanie jest warstwowe i kontrolowane dzięki odpowiedniej diagnozie, która pozwala dostosować moc złuszczania do indywidualnych potrzeb skóry Klienta. Mikrodermabrazja diamentowa to metoda pozwalająca na uzyskanie natychmiastowego wizualnego efektu rozjaśnienia, wygładzenia oraz spłycenia powierzchownych zmarszczek mimicznych.
Zabieg ten zalecany jest do każdego rodzaju skóry niezależnie od wieku. Polecamy go szczególnie osobom, które często mają do czynienia ze zmęczeniem i stresem.

PEELING KAWITACYJNY przeznaczony dla osób, które czują potrzebę oczyszczenia i odświeżenia skóry twarzy, szyi i dekoltu, a nawet pleców. Peeling kawitacyjny wykorzystuje wielokierunkowe działanie fal ultradźwiękowych,dzięki którym bezboleśnie i dokładnie oczyszcza skórę zanieczyszczoną zaskórnikami, usuwa nadmiar zrogowaciałego naskórka i zalegającego sebum.
Następnie dokładnie dezynfekuje się miejsca poddane zabiegowi,aby zapobiec powstawaniu kolejnych zanieczyszczeń i proponuje odpowiednio dalszą pielęgnację dostosowaną do indywidualnych potrzeb skóry Klienta.

SONOFOREZA wykorzystuje zjawisko fal ultradźwiękowych. Masaż ultradźwiękowy znacznie poprawia ukrwienie skóry i jest wykorzystywany w celu wtłoczenia w głębsze warstwy skóry preparatów odżywczych i nawilżających. Podczas trwania zabiegu aplikuje się na skórę ampułkę, a następnie przykłada głowicę emitującą fale dźwiękowe w celu zwiększenia penetracji składników aktywnych w głąb skóry. Ciepło wytworzone przez ultradźwięki wnika głębiej w tkankę, aby odprężyć skórę i mięśnie, podczas gdy głęboki, delikatny masaż poprawia przepływ krwi i limfy,dzięki czemu poprawia się metabolizm i regeneracja komórek.

W salonie Oaza Piękna w Nowym Sączu polecamy połączenie tych trzech zabiegów. W ten sposób skóra szybciej powróci do właściwej kondycji. Efekty będą widoczne zaraz po zabiegu, a dalsza regeneracja skóry będzie przebiegała sprawniej.

OAZA PIĘKNA

ul. Grodzka 2

33 - 300 Nowy Sącz

 

505 049 543

Poniedziałek - Piątek: 9:00 -18:00

Sobota: 10:00 -14:00

Facebook Instagram