Facebook
Instagram

Opinie klientów

Ewelina

Mega!!!! Polecam ten salon w 100%. Przedłużalam i zageszczalam włosy keratyna u pani Grażynki, takiego efektu się nie spodziewałam, poprostu super. Jakość włosów słowiańskich pierwsza klasa, łączenia wręcz nie widoczne pomimo krótkich i cienkich włosów. Dziewczyny jeśli wam chodzą jakieś metamorfozy po głowie, to tylko do Oazy Piękna 😍

Natalia Klag

Serdecznie polecam! Profesjonalna i miła obsługa. Pani fryzjerka najlepsza. Mialam rozjasnionione i zniszczone włosy, a ona zrobiła mi piękne sombre i fale. Moje włosy stały się miękkie i błyszczące. Na pewno tam powrócę 🙂

Iwona

Robiłam makijaż permanentny brwi i jestem bardzo zadowolona z efektu. Wszystko wykonane starannie, pełen profesjonalizm. Polecam! :)

Joanna

Profesjonalizm w przesympatycznej atmosferze. Robiłam makijaż permanentny na górnych powiekach, z komentarzem czekałam do ostatecznego efektu - jest idealnie - bardzo dobrze dobrana i wykonana kreska. Bardzo dziękuję i polecam wszyskim.

Janusz Wiśniewski

Super salon,każdemu polecam-pozdrawiam!

Paulina Jarosz

Polecam gorąco salon Pani Grażynki! Ze wszystkich zabiegów z których skorzystałam w tym salonie jestem bardzo zadowolona � przedłużałam włosy naturalnymi słowiańskimi włosami i trzymają się super już prawie 4 miesiąc, skorzystałam także z pakietu ślubnego maxi i każdej pannie młodej polecam ten pakiet bo byłam mega zadowolona ze wszystkich zabiegów. Jeżeli ktoś szuka miłej i fachowej obsługi to oaza piękna jest właśnie takim miejscem!!!!!!!!!!!

Kasia Mirończuk

Poleca Oazę Piękna.

Mał Gosia

Polecam kursy u Pani Grażynki. Posiada ona bardzo dużą wiedzę i potrafi ja świetnie przekazać. Pozdrawiam 🙂
5 gwiazdek

Dodaj opinię