Joanna

To już prawie 3 lata od czasu ,gdy robiłam sobie w tym salonie makijaż permanentny oczu i brwi.Po tym czasie mogę napisać,że warto było,nadal makijaż jest wyraźny,chociaż już mnie kusi , by wzmocnić kolor.Z dużym przekonaniem polecam wykonanie makijażu permanentnego w Oazie Piękna,kto naprawdę szuka sprawdzonego salonu,to Oaza Piękna jest najlepsza!

Ewelina

super zagęszczone włosy. POlecam!

IRENA

nie ma co komentowac -poprostu najlepszy salon w miescie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Małgosia

Wielki,ogromny POZYTYW :) Polecam ten Salon z całą pewnością.Miałam okazję niedawno zrobić korektę kresek i są idealne...Sympatyczna Pani potrafi podejść z sercem do klientki,widać że zna sie na tym co robi dlatego wrócę tak jeszcze nie raz :)

Magda

Jestem bardzo,bardzo zadowolona z wizyt.Podejście do zabiegów kosmetycznych bardzo profesjonalne,a do tego wesoła obsługa i pełen relaks.Polecam zabiegi antycellulitowe-moja zmora,z kórą walczę i wreszcie widzę efekty!

Marta

Genialny makijaż. Miałam "hipnotyzujące spojrzenie" ;) Pani Grazyna wykazała się najwyższym profesjonalizmem. Makijaż idealnie wyglądał nawet o 4 rano :) Gorąco polecam

Tyśka

Fantastycznie przedłużone rzęsy!!!!!!!!! Polecam

Renia

Dziekuję Pani Iwonie za super dobraną fryzurę i przekonanie mnie do niej :-).Czuję się w niej świetnie i wszystkim się podoba :-)

Dodaj opinię

OAZA PIĘKNA

ul. Grodzka 2

33 - 300 Nowy Sącz

 

505 049 543

Poniedziałek - Piątek: 9:00 -18:00

Sobota: 10:00 -14:00

Facebook Instagram