Facebook
Instagram

Opinie klientów

Zosia W.

Jeżeli marzycie o pięknym makijażu permanentnym,to tylko w tym GABINECIE,polecam z pełną odpowiedzialnością ponieważ robiłam tam brwi.I co ?-jestem zachwycona za każdym razem jak popatrzę w lustro żałuję,że dopiero teraz się zdecydowałam,wreszcie wyglądam tak jak już dawno powinnam wyglądać.Przemiła atmosfera,jeszcze milsza WŁAŚCICIELKA,która zapewnia pełen profesjonalizm,relaks i roztacza pozytywne fluidy,które udzielają się każdemu kto tam przebywa chociaż przez chwilę.Serdecznie polecam i pozdrawiam.WARTO!!!!!!!!!!!

Daga

Super!!! Polecam w 100% Robiłam w salonie zabieg keratynowego prostowania włosów i jestem mega zadowolona. Miła i profesjonalna obsługa. Dziękuję! !!

Kamila

Zabiegi w tym salonie są wykonywane bardzo profesjonalnie i na najwyższym poziomie. Dbałość o szczegóły i zadowolenie klientek sprawia że chce się tam wracać. Szkolenia są wykonywane bardzo szczegółowo. Mogę z czystym sumieniem polecić ten salon ponieważ byłam w nim zarówno klientką, jak i uczniem. Za każdym razem podejście było bardzo indywidualne z czego jestem bardzo zadowolona. Bardzo miła i przyjazna atmosfera:)

Wiesia

Z przyjemnością wystawiam opinię za pierwszy zabieg któremu się poddałam w Oazie Piękna. Zrobiłam sobie brwi i jestem zachwycona efektem końcowym. Gorąco polecam, pozdrawiam i dziękuję.

Ewelina

Jestem jak najbardziej zadowolona z permanentnych kresek. Pani bardzo miła :) Polecam

Angelika

Jestem częstym gościem w salonie, korzystałam z kilku różnych zabiegów i powiem szczerze że Pani Grażynka i Iwonka są profesjonalistkami w tym co robią. Polecam wszystkim aby korzystali z salonu Oaza Piękna bo w Sączu nie znajdziecie lepszego :)

Joanna

To już prawie 3 lata od czasu ,gdy robiłam sobie w tym salonie makijaż permanentny oczu i brwi.Po tym czasie mogę napisać,że warto było,nadal makijaż jest wyraźny,chociaż już mnie kusi , by wzmocnić kolor.Z dużym przekonaniem polecam wykonanie makijażu permanentnego w Oazie Piękna,kto naprawdę szuka sprawdzonego salonu,to Oaza Piękna jest najlepsza!

Ewelina

super zagęszczone włosy. POlecam!

Dodaj opinię