Facebook
Instagram

WARKOCZYKI – z włosów syntetycznych wplecionych w naturalne włosy to nietuzinkowa, oryginalna fryzura.
To świetny sposób na oryginalny look lub przedłużenie włosów. Użyte do splotów włosy syntetyczne zawierają dodatek kanekalonu i są bezpieczne dla naturalnych włosów. Pozwalają zwiększyć objętość włosów naturalnych i wpłynąć na ich długość i kolor finalny.
Do wyboru posiadamy całą paletę barw, począwszy od naturalnych odcieni brązu, blondu czy rudości do kolorowych lub nawet tęczowych, szalonych ,cieniowanych pasm.
Warkoczyki to fryzura dla każdego – dla kobiet, mężczyzn i dzieci. Uczesanie jest bardzo wygodne i zwraca uwagę swoją oryginalnością.
Wplecione warkoczyki należy po ok.2,5 mies. rozpleść ,a włosy dobrze rozczesać. Włosy naturalne pozostają takie jak przed zaplecieniem warkoczyków.
W Centrum Przedłuzania Włosów proponujemy również wplatanie pojedynczych warkoczyków lub kilku pasm jako urozmaicenie dotychczasowej fryzury, z możliwością różnorodnych upięć. Wszystkie warkoczyki wykonywane są ręcznie.

 

WARKOCZYKI WIELORAZOWE - super rozwiązanie na okres letni z możliwością zaplatania tych samych warkoczyków kilka razy w dowolnym odstępie czasowym. Wykonany wcześniej warkoczyk wplatamy jako podwójne pasmo i możemy z niego korzystać przez ok.2mies. Po tym czasie warkoczyk wyplatamy ,oczyszczamy ,zabezpieczamy i zatrzymujemy na kolejny okres, kiedy znów będziemy miały ochotę na tego typu fryzurę. W przypadku warkoczyków bezpośrednio wplatanych we włosy nie mamy takiej możliwości. Włosy po wylpeceniu warkoczyków zostają wyrzucane. A w przypadku warkoczyków wielorazowych jak nazwa wskazuje można wykorzystać je swobodną ilość razy.
Warkoczyki wielorazowe wykonywane są ręcznie na wcześniejsze zamówienie.

 

DREDLOKI CZASOWE - to nietypowa fryzura imitująca naturalne dredy. Różnica jest taka ,że w przypadku naturalnie skręcanych dredów włosy naturalne nadają się już tylko do obcięcia, a w przypadku dredloków czasowych włosy naturalne pozostają bez uszczerbku ,a wyplecione dredloki można jeszcze swobodnie kilka razy wykorzystać ,podobnie jak warkoczyki wielorazowe.
Podobnie jak w przypadku warkoczyków posiadamy bogatą gamę kolorystyczną w jednolitych kolorach jak również jako ombre czy tęcze.
Dredy są wykonane fabrycznie.