Facebook
Instagram

Szkolenia/kursy henna

Henna znajduje szerokie zastosowanie w kosmetyce. Jest wykorzystywana do produkcji kosmetyków do koloryzacji oraz także pielęgnacji. Zabiegi z henny można wykonać w każdym salonie kosmetycznych. Henna podkreśla nasze oczy oraz także koryguje kształt naszych brwi. Jest idealna dla kobiet o jasnych włoskach. Przyjrzymy się zabiegom przy użyciu henny nieco bliżej.

Jak należy zastosować hennę?

Wiele kobiet decyduje się na samodzielne nakładanie brwi w domu. Niestety nie kończy się to zbyt dobrze. Widać niedociągnięcia i po prostu nie wyglądamy zbyt dobrze. W związku z powyższym należy udać się na zabiegi przy użyciu henny do profesjonalnego salonu kosmetycznego. Procedura sama w sobie mogłaby się wydawać łatwa, ale wcale taka nie jest. Hennę nie tylko nakładamy, ale także dzięki jej użyciu można zmienić kształt brwi i cały swój wizerunek.

Wykwalifikowane kosmetyczki nie mają z tym najmniejszego problemu. Wystylizują nasze brwi oraz rzęsy. Z salonu wyjdziemy odmienione.

Zalety zabiegów z użyciem henny

Na pewno zabiegi z henny są trwałe oraz na dodatek tanie. Sam efekt utrzymuje się przez trzy, a nawet cztery tygodnie. Dzięki zdecydowaniu się na taki zabieg jesteśmy w stanie zaoszczędzić sporo czasu. Wystarczy, że zabieg wykonamy raz w miesiącu i możemy całkowicie zrezygnować z codziennego makijażu oka.

Co więcej henna ma właściwości ochronne oraz wzmacniające. Henna nie tylko pokrywa włosy, ale także skutecznie je zagęszcza.

A jak z przeciwwskazaniami?

Oczywiście o wszystkim poinformuje nas kosmetyczka, ale lepiej mieć tą wiedzę w głowie. Należy zrezygnować z nakładania henny gdy mamy alergię na hennę, nosimy szkła kontaktowe, mamy zaczerwienione oraz obrzęknięte powieki, jesteśmy nosicielem choroby zakaźnej czy też mamy wokół oczu podrażnienia, otarcia, małe rany czy też strupy.

W innych przypadkach śmiało możemy zdecydować się na ten zabieg i nie będziemy żałowały. Podczas krótkiego zabiegu kosmetyczka może nas całkowicie odmienić. Zasponsorujmy sobie małą metamorfozę.

Kursy henna Nowy Sącz

W oazie piękna organizujemy szkolenia z henny. Zapraszamy do kontaktu w sprawie rezerwacji terminu szkolenia.