Facebook
Instagram

 

Jesteśmy doświadczonym ośrodkiem szkoleniowym i posiadamy praktyczne umiejętności w tym, co chcemy przekazywać swoim "uczniom". Prawie każdego dnia w „Oazie piękna” wykonujemy makijaże, przedłużanie włosów, przedłużanie rzęs, makijaż permanentny czy stylizację paznokci.

Szkolenia kosmetyczne, które posiadamy w swojej ofercie kierowane są zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych.

Na miejscu znajduje się specjalistyczna sala szkoleniowo-treningowa z pełnym wyposażeniem i stanowiskami codziennej pracy.

Poza szkoleniem teoretycznym, odbywa się również szkolenie praktyczne w warunkach samodzielnych - jakbyście sami musieli pracować z klientką, z wykorzystaniem wszystkich dostępnych urządzeń. To daje niesamowity komfort osobom, które się uczą. Przejście z etapu nauki do praktycznej i samodzielnej pracy nastąpi wręcz niezauważalnie.

Takie szkolenia dają możliwość rozwoju zawodowego, ale również te osoby, które chcą prywatnie się czegoś nauczyć - znajdą tu miejsce dla siebie. Co więcej - dzięki takim szkoleniom możecie zdobyć całkiem nowy zawód!

 

Szkolenia kosmetyczne jakie oferujemy to:

 

Każda osoba, która ukończy szkolenie dostaje stosowny certyfikat, który daje gwarancję, że osoba, która go otrzymała, poradzi sobie samodzielnie w zadaniach z zakresu których odbyła szkolenie.

Kursy i szkolenia bowiem kończą się w momencie, kiedy mamy już stu procentową pewność, że wiedza, którą przekazaliśmy wystarczy do przeprowadzenia samodzielnych aplikacji.

Dodatkowo, po zakończeniu szkolenia czy kursu każda osoba otrzyma wiele materiałów z zakresu szkolenia, które odbyła. Materiały są podsumowaniem kursu i mogą również służyć jako element, który w każdej chwili odświeży odbytą wiedzę.

Można zapisać się na szkolenia w grupach bądź na zajęcia indywidualne. Odbywają się one cykliczne - bądź też w zależności od zapotrzebowania - co już ustala się indywidualnie.

Wpisani jesteśmy do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.