Facebook
Instagram

 

 

Stylizacja paznokci, manicure, pedicure, szkolenia przedłużania paznokci


Dłonie są jedną z najbardziej rzucających się w oczy częścią naszego ciała, dlatego powinniśmy o nie dbać i pielęgnować, aby zawsze wyglądały estetycznie. Bardzo trafne jest powiedzenie, że "dłonie są naszą wizytówką".

 

stylizacja paznokci Nowy SączAby dłonie i paznokcie były piękne , należy ciągle je pielęgnować i chronić - można je również pięknie  zdobić.

  Wykonujemy stylizację paznokci u dłoni i stóp oraz zabiegi pielęgnacyjne. Służymy poradami dotyczącymi domowych sposobów pielęgnacji.

W naszym sklepie dostępne są w  sprzedaży  profesjonalne kosmetyki pielęgnacyjne do dłoni i stóp .

 

Stylizacja paznokci w naszym salonie obejmuje: 

- utwardzanie naturalnej płytki paznokcia

- przedłużanie żelowe paznokci na tipsie i na formie

- żelowanie wraz ze zdobieniem naturalnej płytki paznokcia

- manicure hybrydowy

- manicure japoński

- ,,ciepły manicure"

- manicure biologiczny i mechaniczny

- parafina na dłonie i paznokcie

- pedicure

 

Utwardzanie naturalnej płytki paznokcia -  zabieg polega na położeniu specjalnych preparatów, które są utwardzane w lampie UV.  Dzięki temu płytka paznokcia ,która jest słaba, rozdwojona i krucha po pewnym czasie stanie się mocniejsza, a paznokcie nie będą pękać na wolnym brzegu, tylko urosną dłuższe i ładniejsze.

Żel nadaje się do nakładania na naturalne ,krótkie paznokcie i nie służy do ich przedłużania ,tylko odbudowy ,regeneracji i wybranej stylizacji.

 

Przedłużanie paznokci żelem, paznokcie żelowe - zabieg służący do przedłużania płytki paznokcia na dowolną długość i w dowolnym kształcie. Wykonujemy go za pomocą przyklejanego tipsa do brzegu paznokcia, na który kładziemy żel i sprawiamy ,że paznokieć jest dłuższy lub długi, ale zarazem stabilny i mocny. Żel to przeźroczysta substancja podobna do galaretki, którą nakłada sie na odpowiednio przygotowaną płytkę paznokcia z naklejonym i opracowanym tipsem . Można go nałożyć samego lub tworzyć fantazyjne kompozycje wtapiając w niego różne ozdoby np.cyrkonie.

Paznokcie przedłużone przy pomocy żelu wyglądają bardzo naturalnie. Żel jest plastyczny- współpracuje z naturalną płytką paznokcia. W zależności od indywidualnego tempa wzrostu paznokcie przedłużone żelem utrzymują się do ok.1,5 miesiąca- po tym czasie należy przyjść na jego uzupełnienie. Im rzadsza ingerencja w płytkę paznokcia, tym lepiej dla płytki, która nie osłabia się.

 

Przedłużanie paznokci żelem nie ma wpływu na przebieg ciąży.

W naszej stylizacji paznokci  wykorzystujemy piękne żele kolorowe i tworzymy niepowtarzalne,indywidualne wzory.

 

Przedłużanie paznokci na formie- tę metodę stosujemy do paznokci problematycznych tzn. ze specyficzną budową lub paznokci obgryzionych.

 

Żelowanie paznokci wraz ze zdobieniem -  wykonujemy  bezpośrednio na odpowiednio przygotowaną naturalną płytkę, która musi mieć długość co najmniej do opuszka palca .Do ozdabiania stosuje się nitki, hologramy, folie, cyrkonie, brokaty lub kolorowy żel. Sposób wykonania zdobienia zależy od wyobraźni stylistki i woli klientki – u nas staramy się by wzory były oryginalne i niepowtarzalne .

Zażelowane paznokcie utrzymują się do ok.1,5 miesiąca i po tym czasie należy je uzupełnić . Uzupełnianie polega na likwidacji starego żelu( który stracił już swoje właściwości ) wraz z ozdobami oraz położenie nowego zdobienia wraz z nowym żelem. Jest to metoda na utrzymanie ładnych, zadbanych paznokci , przy minimum naszej codziennej pracy przy nich, do następnej wizyty salonie.

 

Manicure hybrydowy - to zabieg manicure podczas którego zamiast zwykłego lakieru nakładamy cienką warstwę lakieru połączonego z żelem i utwardzonego w lampie UV. Lakier hybrydowy lśni bardziej niż zwykły lakier i ma dłuższą trwałość-ok.2 tygodnie. Niestety , nie jesteśmy w stanie same go zmyć ,więc chcąc go ściągnąć lub zmienić ,należy podejść do salonu , gdzie wykonamy to przy użyciu frezarki i odpowiednich preparatów. Manicure hybrydowy nadaje się do krótkiej ,naturalnej płytki paznokcia i nie służy do jej przedłużania.manicure japoński

 

Manicure japoński - służy do wzmacniania płytki paznokcia i pokrycia jej naturalnym połyskiem. Dwie pasty nakłada się w odpowiedniej kolejności wcierając energicznymi ruchami w płytkę paznokcia .Pasta i puder zawierają witaminy A i E, odżywczy pyłek pszczeli, krzemionkę z morza japońskiego oraz keratynę -składniki te mają doskonały wpływ na stan naszych paznokci.Manicure japoński nie powinno się robić bezpośrednio po ściągnięciu tipsów lub żelu - należy odczekać ok.2 tygodnie .

Aby efekt był zadowalający zalecamy stosowanie zabiegu 3-4 razy w odstępach 2 tygodniowych .

 

,,Ciepły Manicure" - zabieg wzmacniający płytkę paznokcia oraz regenerujący skórę dłoni. Polega na kąpieli dłoni w ciepłym, odpowiednio przygotowanym eliksirze z dodatkiem witamin, środków nawilżających i odżywiających skórę .Po ok 15 min. przebywania w takiej kąpieli nakładamy na dłonie maskę i wykonujemy manicure biologiczny lub mechaniczny, opiłowujemy  paznokcie i wmasowujemy masażem balsam odżywczy do rąk.

 

Manicure biologiczny lub mechaniczny - zabieg polega na usunięciu skórek wokół paznokci, skróceniu lub odpowiednio wypiłowaniu płytki paznokcia, przygotowaniu płytki do malowania i na koniec zabiegu ozdobienie wybranym lakierem. Często popełnianym błędem jest brak naniesienia bazy pod lakier - baza odpowiednio przygotowuje paznokieć do nałożenia lakieru i  sprawia ,że dłużej utrzymuje się na płytce ,a pigmenty w nim zawarte nie spowodują odbarwiania płytki.

Manicure biologiczny wykonujemy analogicznie , z tym , że  nie używamy cążek i nie wycinamy skórek- używamy tylko narzędzi jednorazowego użytku .

 

Parafina na dłonie - kompleksowy zabieg kosmetyczny z wykorzystaniem ciepłej kąpieli parafinowej. Rozgrzana parafina wygładza, rozgrzewa, nawilża i ujędrnia skórę dłoni . Zabieg polecamy szczególnie dla przesuszonych, spierzchniętych lub zniszczonych dłoni. Parafina na dłonie rozjaśnia przebarwienia, rozluźnia mięśnie, pozostawia delikatny, ochronny film na skórze, który zatrzymuje wodę . Parafinę stosuje się także w zabiegach leczniczych np. przy niedokrwistości, przy ,,zimnych dłoniach" oraz w bolących stawach.

Zabieg polega na trzykrotnym zanurzaniu dłoni po nadgarstki w ciepłej parafinie, nałożeniu rękawic foliowych ,a potem frotowych. Z takim opatrunkiem klientka odpoczywa ok.20min. , po czym kompres zdejmujemy, a w skórę wcieramy odżywczy krem.

Zabieg parafinowy często łączymy z manicure.

 

Pedicure - pielęgnacja stóp i podkreślanie ich piękna. Pedicure wykonujemy frezarką z zastosowaniem jednorazowych kapturków do ścierania naskórka, (septyka) z aromatyczną kąpielą, kończąc zabieg odprężającym masażem stóp i pomalowaniem paznokci. Wg.nas paznokcie u stóp nie są gorsze niż u rąk, więc stylizujemy je zgodnie z oczekiwaniami Klientki, żelując je i unikalnie zdobiąc.Super efekt , to zdobienie tymi samymi ornamentami paznokci u rąk i nóg . Niesamowite wrażenie szczególnie w lecie ,na plaży lub gdy nasze stopy są widoczne w lekkim obuwiu .   

                                                                 pedicure Nowy Sącz

Pedicure to zabiegi uważane za rozpieszczające nasze stopy. To prawda , to dobrze!

Dodatkowo proponujemy nietypowe zabiegi,które  pomagają przezwyciężyć niektóre problemy np.skłonność do pękania stóp i pięt lub zbytnią potliwość stóp .

Więcej informacji o różnorodnych zabiegach na stopy, wykonywanych w naszym salonie,  znajduje się w dziale  zabiegi na stopy

W salonie urody „Oaza Piękna” stylizacją paznokci zajmuje się stylistka z wykształceniem kierunkowym – swoją pasją i doświadczeniem dzieliła się m.in. w policealnej szkole zawodowej TEB jako wykładowca na kierunku „Wizaż i stylizacja paznokci”. Obok codziennych stylizacji , prowadzi organizowane w naszym salonie kursy i szkolenia przedłużania paznokci różnymi metodami .

 

szkolenia stylizacji paznokci nowy sącz

 

Zobacz również

-makijaż permanentny >>>

-przedłużanie włosów >>>

-przedłużanie rzęs >>>

-makijaże >>>

-szkolenia stylizacji paznokci >>>