Facebook
Instagram

 

 

Przedłużanie rzęs , szkolenia z przedłużania rzęs


Stylizacja i przedłużanie rzęs to jeden z najskuteczniejszych sposobów na ożywienie i odświeżenie swojego wizerunku


Zapraszamy do salonu ,w którym przedłużaniem i zagęszczaniem rzęs zajmuje się certyfikowana stylistka i Mistrz Stylizacji i Przedłużania Rzęs. Zajmujemy się tym rodzajem upiększania kobiet od 2009 r., więc praktycznie od początku wielkiego ,,boomu” na trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs.


 Natłok ofert i rozbieżność cenowa sprawia,że  trudno  ocenić , kto rzeczywiście jest doświadczonym stylistą-zdjęcia niewielkiej części prac znajdują się w naszej  galerii przedłużanie i zagęszczanie rzęs

Co cechuje nasze usługi i na co zwrócić uwagę przy wyborze stylistki rzęs :


-doświadczenie


aplikacja przedłużania rzęs odbywa się w obrębie oka ! i nie ma tu miejsca na pomyłki i eksperymentowanie lub uczenie się "na żywo". W naszym salonie przedłużaniem rzęs oraz szkoleniami  przedłużania rzęs zajmuje się wykwalifikowana stylistka z tytułem Mistrz Stylizacji i Przedłużania Rzęs . Doświadczenie w przedłużaniu rzęs wykorzystujemy podczas warsztatów tematycznych-prowadzimy szkolenia przedłużania rzęs dla początkujących oraz zaawansowanych stylistek.

-jakość materiałów


niezmiernie ważny składnik ,o który powinna dopytać każda klientka. Klej powinien być hipoalergiczny, dobry jakościowo . Podobnie rzęsy - nie dajmy się skusić na tanie podróbki ! Szkoda skóry i oczu . W naszym salonie pracujemy tylko na najlepszych i sprawdzonych materiałach renomowanych firm, będących na rynku od wielu lat.


-trwałość  przedłużania rzęs

Trwałość aplikacji wiąże się z doświadczeniem stylistki oraz jakością materiałów jakich używa. Trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs to zabieg , z którego pełnego efektu powinnyśmy się cieszyć przez co najmniej 4 tygodnie. Po tym czasie należy przyjść na uzupełnienie rzęs. Nie oznacza to, że po 4 tyg. nie będziemy miały rzęs-wręcz przeciwnie-zabieg dobrze wykonany ,to utrzymanie większości rzęs przez co najmniej 4 tyg. ,a uzupełnienie, to wklejenie niewielkich ubytków.

- sposób wykonania

aplikacja rzęs to bardzo precyzyjna, wręcz ,,zegarmistrzowska” praca. Stylistka powinna doradzić jak w indywidualny sposób dobrać odpowiednią grubość i długość rzęs oraz w jaki sposób wykonać aplikację ,aby oko wyglądało naturalnie ,

ale jednocześnie skorygować optycznie jego wygląd. To znaczy podnieść oko z opadającą powieką ,otworzyć oko ,stworzyć wrażenie dużo większego niż jest ,lub spowodować zalotny wizerunek. Rzęsy powinny układać się zgodnie z ich naturalną linią wzrostu. Nie powinny być posklejane miedzy sobą ,a już niedopuszczalne jest aby stosując metodę 1;1  rzęsę sztuczną przykleić do 2-ch lub 3 –ch rzęs naturalnych klientki! Powoduje to osłabienie ,uszkodzenie i w rezultacie nadmierne ich wypadanie .W salonie urody Oaza Piękna gwarantujemy , że przedłużone rzęsy będą założone zgodnie ze wszystkimi prawidłowymi zasadami  i utrzymają się przez co najmniej miesiąc - po tym okresie zapraszamy na uzupełnienie .

Jesteśmy jedynym salonem zajmującym się trwałym przedłużaniem rzęs, który bierze w pełni odpowiedzialność za swoją pracę-dajemy miesięczną gwarancję na wykonaną usługę - jeżeli w Twoich rzęsach w okresie miesiąca pojawią się nietypowe ubytki ,poprawimy to w ramach ww. gwarancji .

Aplikacja wykonywana jest rzęsami jedwabno –syntetycznymi , które są bardzo lekkie i nie odkształcają się na oku podczas noszenia.

 

Z naszego doświadczenia, podczas szkoleń i aplikacji, korzystają stylistki i Klientki z różnych miejscowości, w tym m.in z miasta: Limanowa, Stary Sącz, Grybów, Gorlice, Krynica, Szczawnica, Krościenko  oraz innych rejonów Polski i z zagranicy, przebywające na wypoczynku w okolicach Nowego Sącza .

 


Rzęsy wykonujemy kilkoma metodami: