Facebook
Instagram

 

Ślub to prawdopodobnie (zaraz po narodzinach dziecka – albo raczej przed :)) najważniejszy dzień w życiu każdego z nas. Każdy chce wyglądać, czuć się i być wyjątkowym. Każdy dba o wspaniały ubiór, fryzurę, makijaż. Ma on wyglądać odpowiednio do sytuacji – delikatnie aczkolwiek zjawiskowo i co najważniejsze – ma wiele godzin utrzymać się w „nienaruszonym stanie”, by Panna młoda również nad ranem promieniała mimo zmęczenia!

Bardzo często przed samym ślubem kilka razy idziemy do makijażystki, która zrobi kilka rodzajów makijażu, by dobrać ten odpowiedni, ten idealny.

Jeśli szukacie odpowiedniej makijażystki z Nowego Sącza, która sprawi, że tego dnia będziecie wyglądały wręcz zjawiskowo, koniecznie odwiedźcie salon – Oaza Piękna - https://www.oazapiekna.eu/makijaze.html – tutaj znajdziecie pełną ofertę makijaży z salonu.

Profesjonaliści z salonu zajmują się kompleksowym makijażem ślubnym Panny Młodej - henną, regulacją brwi - a nawet stylizację paznokci, przedłużaniem rzęs - to o czym wcześniej wspomnieliśmy - makijażem próbnym i ślubnym. Dodatkowo warto zaznaczyć, że osoba, która będzie wykonywać makijaż służy radą, jak wykonać wizaż przed sesją zdjęciową.

Warto również wspomnieć, że w salonie wykonacie nie tylko makijaż ślubny, ale również makijaż dzienny, korekcyjny czy biznesowy - jeśli więc nie znacie się na tym a chcecie wyglądać naprawdę dobrze, odpowiednio do sytuacji, wyjątkowo - koniecznie odwiedźcie Oazę Piękna.

Makijaż ślubny próbny to koszt 60zł, zaś makijaż ślubny ten "ostateczny", to koszt 90zł.

Dodatkowe koszty - henna brwi i rzęs z regulacją - 30zł, dodatki takie jak sztuczne rzęsy – 45zł.

Jeśli tylko macie ochotę, możecie przejrzeć galerię prac stylistów, makijażystów – a przekonacie się, że naprawdę warto wybrać ten salon. By właśnie tutejsi specjaliści od stylizacji wykonali dla Was makijaż na ten najważniejszy dzień w Waszym życiu!