Facebook
Instagram

Nadchodzą zmiany! Jako kobiety bardzo dobrze wiemy, ile czasu każdego dnia spędzamy przed lustrem, starając się udoskonalić swój wygląd. Często potrafimy spędzać kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt minut nad zrobieniem idealnych kresek na oczach! Wiecie ile przyjemniejszych rzeczy można byłoby w tym czasie zrobić? Zapewne bardzo dużo. Dlatego ogłaszam Wam, że najwyższy czas przekonać się i skorzystać z makijażu permanentnego oczu.

Zacznijmy od plusów wynikających z makijażu permanentnego oczu. Kreska na powiekach jest trwała, co pozwala na swobodne korzystanie z basenu, spacer w niespodziewanym deszczu czy też łzy. Dzięki swojej wyjątkowości, makijaż oczu podkreśla nasze spojrzenie, a rzęsy stają się optycznie zagęszczone, jednocześnie przyczyniając się do wzrostu pewności siebie.  Budzimy się pełne wdzięku, a czas spędzany na wykonaniu makijażu skraca się nawet o połowę.

Makijaż permanentny oczu to jeden z rodzajów makijażu, który polega na wprowadzeniu za pomocą sterylnych, specjalnych igieł pigmentu do skóry. Zabieg ten, jest zazwyczaj wykonywany ze znieczuleniem miejscowym, więc nie jest bolesny.  Z uwagi na kilka typów makijażu oczu, na początek poleca się klientką konsultacje z profesjonalistami.

Kreskę górną oka dzielimy na naturalną/zagęszczającą linie rzęs oraz dekoracyjną. Naturalna kreska polecana jest kobietą, które na co dzień nie wykonują mocniejszego makijażu. Wykonywana jest pomiędzy rzęsami, aby podkreślić piękne oczy oraz zagęścić rzęsy.

Kreska dekoracyjna jest znacznie mocniejszym makijażem oczu. Kobiety, które często wykonują makijaże wieczorowe bądź na co dzień stawiają na „kocie oko” zdecydowanie mogą pozwolić sobie na daną kreskę.  Kreska dekoracyjna polecana jest również przy opadającej powiece, aby podkreślić oko.

Ostatnim typem jest kreska dolna oka. Zazwyczaj poleca się wykonywanie jej po upływie kilku dni od zrobienia górnej kreski, ponieważ często klientki chcą się przyzwyczaić do makijażu. Dolna kreska powinna być cienka i jak najbardziej naturalna, aby nie powodowała efektu zamkniętego i mniejszego oka. Zdążają się kobiety, które rezygnują z dolnej kreski, ponieważ oko wystarczająco podkreśla górna kreska.

Nasz salon specjalizuje się w makijażach permanentnych, dlatego zachęcamy do konsultacji indywidualnych, aby otrzymać więcej informacji. Szczegółowa oferta naszych makijaży permanentnych znajduje się na stronie https://www.oazapiekna.eu/makijaz-permanentny.html