Facebook
Instagram

FRYZJER

 

 

 

 

 

Salon fryzjerski w Oazie Piękna - fryzjer Nowy Sącz

 

"W stylizacji fryzjerskiej nie chodzi o to, aby zmiana była od razu zauważalna oraz szokowała, ale żeby dopracować całościowy wizerunek Klientki, zgodny z jej charakterem".

 

Włosy od zawsze są wspaniałym atrybutem kobiecej urody i trzeba umieć o nie zadbać . Źle dobrana fryzura i zniszczone włosy , nie dodają uroku.

 

"Nie oddawaj swych włosów w przypadkowe ręce"

Fryzjerstwo to nie tylko zawód, to także sztuka i trzeba mieć "to coś", co spowoduje, że fryzura zwykła zmieni się w awangardową, powstaną nieszablonowe upięcia ślubne i wspaniałe fryzury okolicznościowe


Pozwól nam zadbać o swoje włosy!

W naszym salonie o jakość włosów oraz standardowe i niestandardowe fryzury dba fryzjerka, która lubi to co robi. Potrafi kreatywnie spojrzeć i dopasować fryzurę indywidualnie. Korzystając z jej usług, możesz liczyć na podpowiedź jak pielęgnować swoje włosy, czym je odżywiać i jak zregenerować.
Paniom, które marzą o długich włosach polecamy profesjonalne przedłużanie włosów

 

  Oaza Piękna Nowy Sącz - fryzjer  


W naszej ofercie znajduje się również bardzo popularne keratynowe prostowanie włosów i trwałe prostowanie włosów

Keratynowe prostowanie włosów

Jest to przede wszystkim zabieg pielęgnacyjny, którego efektem ubocznym są idealnie proste włosy, a to marzenie wielu Pań.
Do terapii stosuje się keratynę-naturalny budulec włosa. Kuracja polega na wtłoczeniu keratyny przy użyciu ciepła czyli tzw. dokładnym wprasowaniu keratyny do naszego włosa, tak aby wszelkie ubytki zostały wypełnione i uzupełnione keratynowym budulcem. Keratyna jako organiczna i naturalna substancja powoduje, że włosy odbudowują się i nabierają naturalnego i zdrowego wyglądu.

 

prostowanie włosów Nowy Sacz

 

 

 

prostowanie włosów - fryzjer

 

Mezoterapia skóry
Zabieg mezoterapii mikroigłowej z zastosowaniem ampułki polecany jest dla osób w różnym wieku ,zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn w przypadku różnych typów łysienia i problemów z wypadaniem włosów.
Wpływa pozytywnie na cebulki włosów, przedłuża fazę wzrostu włosa oraz wzmacnia mieszki włosowe. Dzięki temu zabiegowi można zatrzymać i odwrócić proces wypadania włosów.
Derma-roller to po prostu wałeczek nabity drobnymi igiełkami, dzięki któremu robimy w skórze głowy minimalne nakłucia, aby zaaplikować preparat potrzebny do odbudowy i regeneracji.
Derma-rollera w połączeniu z ampułką mogą używać osoby z problemami hormonalnymi np. kobiety w okresie menopauzy.
Ampułka - to preparat bogaty w witaminy, aminokwasy, składniki odżywcze i kwas hialuronowy- wzmacniają włosy we wszystkich cyklach ich życia. Preparat dostarcza energię potrzebną do regeneracji włosa, odżywia mieszki włosowe, stymuluje wzrost grubych włosów, redukuje ilość sebum i łupieżu na skórze głowy, oraz nawilża i poprawia kondycję skóry głowy. Ampułka nie wywołuje efektów ubocznych, takich jak np.alergie czy podrażnienia.
Pierwsze rezultaty zabiegu to zaprzestanie wypadania włosów, pogrubienie włosa, a następnie wraz ze zwiększeniem liczby zabiegów następuje wzrost objętości włosów.
Zaleca się kuracje długotrwałe. Aby uzyskać zadawalające efekty zabiegu należy wykonywać serię zabiegów co klika dni (np.2x w tyg.) przez ok. miesiąc. Następnie powinna nastąpić przerwa-ok. 3 mies.,w czasie której następuje regeneracja skóry.

 

OZONOWA WZMACNIAJĄCA KURACJA na włosy i skórę głowy.

Sauna jest idealnym zabiegiem głęboko nawilżającym każdego rodzaju włosy. Znakomicie działa na włosy suche,porowate,zniszczone zabiegami fryzjerskimi,czy prostownicą. Takiego efektu nie jesteśmy w stanie uzyskać domowymi kuracjami stosując nawet najbardziej wyszukane i drogie maski.
Nawilżanie ozonem przy zastosowaniu odpowiedniego preparatu w zależności od istniejącego problemu daje nam możliwość uzyskania w krótkim czasie pięknych włosów i zdrowej skóry głowy. Ozon dodatkowo ma właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze i utleniające.Dzięki temu możemy zastosować kuracje zapobiegające i leczące wypadanie włosów,łupież przetłuszczanie się, a nawet zatrzymanie procesu łysienia.
Zabiegi najlepiej wykonywać w serii - ok 3-5 zabiegów w odstępach tygodniowych.

 

 

Cennik usług fryzjerskich

 

STUDIO FRYZJERSKIE:

Strzyżenie damskie + mycie + modelowanie   od 40 zł do 50 zł
Modelowanie + mycie (prostowanie)   od 30 zł do 50 zł
Strzyżenie męskie   20 zł
Farbowanie + strzyżenie + modelowanie   od 75 zł do 125 zł
Farbowanie + pasemka + strzyżenie + modelowanie   od 90 zł do 155 zł
Pasemka +strzyżenie +modelowanie   od 80 zł do 125 zł
Baleyage + strzyżenie + modelowanie   od 90 zł do 135 zł
Mycie rozjaśniające + koloryzacja+ strzyżenie+ modelowanie   od 110 zł do 210 zł
Trwała ondulacja + strzyżenie + modelowanie   od 65 zł do 100 zł
Upięcia włosów   od 60 zł do 90 zł
Upięcie ślubne + próbne

  od 90 zł do 150 zł

Regeneracja włosów + ampułka + modelowanie   60 zł
MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY
(wzmacnianie, przeciw wypadaniu, pobudzenie wzrostu włosa, przeciw łysieniu)
  70 zł
Zakup rollera   60 zł
    
Keratynowe prostowanie+ strzyżenie + modelowanie od 250 zł do 500 zł
Ozonowa kuracja na włosy i skórę głowy   50 zł

 

 

Przejdź do Centrum przedłużania włosów >>>