makijaż permanentny | przedłużanie włosów | przedłużanie rzęs | walka z cellulitem | fryzjer
niechirurgiczny przeszczep włosów | stylizacja paznokci | zabiegi upiększające | zabiegi kosmetyczne
pielęgnacja ciała | zabiegi na stopy | przebijanie uszu i nosa

 

 

ZABIEGI UPIĘKSZAJĄCE-makijaże,henna,regulacja brwi

Dobrze wykonany makijaż powinien być odpowiednio dobrany do kształtu twarzy, typu skóry, wieku…. Powinien być dopasowany do ubrania oraz okoliczności ,podkreślać wygląd ,tuszować niedoskonałości.

Makijaż jest uzupełnieniem wizerunku i często dodaje pewności siebie .


makijaż nowy sącz


Jest to rodzaj sztuki, na której nie tylko trzeba się dobrze znać technicznie, ale trzeba jeszcze mieć ten delikatny zmysł, którego się nie wykształci...

Dlatego , aby makijaż ślubny ,makijaż na studniówkę czy inną okoliczność, w tych ważnych momentach sprawiał nam satysfakcję ,warto się zastanowić gdzie go wykonać i wybrać sprawdzoną wizażystkę.

Pracujemy na  sprawdzonych kosmetykach wysokiej jakości np. Artdeco, Bikor, Kryolan, Dior i inne.

Posiadamy doświadczenie w pracy podczas sesji zdjęciowych oraz pracy z indywidualnym klientem. profesjonalny makijaż nowy sącz

 

Wykonane makijaże wyglądają pięknie i pozostają w niezmienionej postaci nawet podczas trudnych warunków atmosferycznych, długich sesji zdjęciowych i intensywnych przyjęć weselnych czy imprez okolicznościowych (makijaże są specjalnie utrwalane  wg . własnych, sprawdzonych i przetestowanych wielokrotnie metod)

Wykonujemy makijaże róznego typu

-makijaż ślubny , makijaż próbny

Makijaż ślubny to jeden z najważniejszych rodzajów makijaży ,dlatego zwykle poprzedzamy go makijażem próbnym.

Makijaż próbny wykonujemy wcześniej, najczęściej wybierając moment w którym można go przetestować w warunkach zbliżonych do tych z dnia ślubu, czyli np. podczas wyjścia na dyskotekę, dancing czy inną imprezę.

Makijaż ślubny musi być przygotowany na wielką próbę, nie ma tu miejsca na improwizację- w tym dniu pewne są: wielkie emocje, dużo pocałunków przed ceremonią w kościele, może jakaś łezka, pocałunki po ceremonii, dużo zabawy.

Niepewna jest pogoda- upał, deszcz, wiatr-to wszystko jest nie lada wyzwaniem i trzeba mieć dużo doświadczenia w wykonywaniu makijaży ,by makijaż ślubny wyglądał pięknie nie tylko zaraz po wykonaniu w salonie, ale i jeszcze następnego dnia rano.

Zajmujemy się kompleksowym przygotowaniem Pani Młodej do uroczystości zaślubin, prowadząc ją krok po kroku, przez zabiegi kosmetyczne na twarz i ciało, poprzez hennę i regulację brwi, stylizację paznokci u rąk i nóg, przedłużenie i zdobienie włosów, przedłużanie rzęs, makijaż próbny i makijaż ślubny oraz porady dotyczące wizażu do obsługi sesji zdjęciowej . Do dyspozycji zainteresowanych oddajemy nasz autorski Przewodnik Ślubny ,którego zadaniem jest bez stresu i z czytelnym planem pomóc w przygotowaniach do tej ważnej uroczystości.

-makijaże dzienne ,makijaże biznesowe i korekcyjne

Makijaż dzienny i makijaż biznesowy prezentowane są najczęściej w świetle dziennym, które pokazuje każdą niedoskonałość naszej skóry ….Maskujemy je przy pomocy dobrych kosmetyków i posiadanych umiejętności .Nasza oferta skierowana jest do pań ,których makijaż ma wyglądać perfekcyjnie ,nie chcą podejmować ryzyka związanego ze swoim wyglądem i wolą zaufać doświadczonej wizażystce i stylistce

- makijaże sesyjne, fotograficzne i modowe

Ponoć Photoshop i fotograf z programem do obróbki zdjęć potrafią wszystko..., ale to jednak profesjonalny makijaż jest podstawą do realizacji wizji i utrwalenia piękna na zdjęciach. Współpracujemy z profesjonalnymi studiami fotograficznymi ,przygotowując osoby do  sesji zdjęciowych ,zarówno tych prywatnych, pamiątkowych jak i do katalogów produktowych, sesji studyjnych oraz plenerowych.

 

Salon Urody Oaza Piekna ,to profesjonalne studio wizażu i makijażu. Dla osób zainteresowanym poprawą wyglądu, właściwym podkreśleniem zalet i umiejętnym zatuszowaniem niedoskonałości, proponujemy porady na temat wizażu i makijażu oraz przeprowadzamy indywidualne lekcje makijażu.

Kobiety, którym podoba się upiększanie innych ,zachęcamy do skorzystania z prowadzonych w naszym salonie  kursów wizażu i makijażu.

Cennik zabiegów upiększających

 

Zobacz również

-profesjonalny makijaż permanentny

-trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs

-przedłużanie włosów

-kosmetyka twarzy

-kosmetyka ciała

-redukcja i likwidacja cellulitu

-przekłuwanie uszu,przekłuwanie nosa

 


© OAZA PIĘKNA - Salon Urody, Nowy Sącz. Realizacja: Verakom