makijaż permanentny | przedłużanie włosów | przedłużanie rzęs | walka z cellulitem | fryzjer
niechirurgiczny przeszczep włosów | stylizacja paznokci | zabiegi upiększające | zabiegi kosmetyczne
pielęgnacja ciała | zabiegi na stopy | masaże | przebijanie uszu i nosa


««« powrót

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA NA ROZSTĘPY, BRZUCH - MASKA ROZJAŚNIAJĄCA

Rozstępy na brzuchu powstają zazwyczaj w wyniku gwałtownego rozciągania skóry –np. w czasie ciąży lub w czasie przyrostu masy ciała. Zasadniczo, dzieje się tak na skutek zbyt intensywnego rozciągnięcia skóry, co powoduje, że włókna kolagenowe zawarte w skórze albo się łamią albo zupełnie pękają. Chociaż całkowicie usunięcie rozstępów może być trudne, a czasami nawet niemożliwe, to przynajmniej można zniwelować ich wygląd.

Do pozbycia się rozstępów z brzucha jest mikrodermabrazja. Mikrodermabrazja polega na usunięciu wierzchnich warstw naskórka, co umożliwia wyeksponowanie zdrowej skóry znajdującej się głębiej. Mikrodermabrazja jest również znany ze swojej zdolności pobudzania skóry do produkcji kolagenu. Kolagen zwiększy elastyczność, więc zabieg będzie miał dodatkową zaletę, ponieważ rozstępy staną się po nim cieńsze. Po wykonaniu złuszczania skóry ,nakłada jest specjalna maseczka rozjaśniająca i niwelujaca rozstępy.Po jej zmyciu nakładamy krem rozjaśniajacy rozstępy wykonując przy tym masaż.Potrzebnych jest kilka zabiegów, abyśmy zobaczyły satysfakcjonujące efekty.

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA NA UDA + MASKA ROZJAŚNIAJĄCA NA ROZSTĘPY

Do pozbycia się rozstępów z ud jest mikrodermabrazja. Mikrodermabrazja polega na usunięciu wierzchnich warstw naskórka, co umożliwia wyeksponowanie zdrowej skóry znajdującej się głębiej. Mikrodermabrazja jest również znana ze swojej zdolności pobudzania skóry do produkcji kolagenu. Kolagen zwiększy elastyczność, więc zabieg będzie miał dodatkową zaletę, ponieważ rozstępy staną się po nim cieńsze. Zabiegi mikrodermabrazji są skuteczne ,aczkolwiek potrzebnych jest kilka zabiegów, aby uzyskać satysfakcjonujące efekty.

MIKRODERMABRAZJA DIAMENTOWA NA POŚLADKI + MASKA ROZJAŚNIAJĄCA NA ROZSTĘPY

Do pozbycia się rozstępów na pośladkach jest mikrodermabrazja. Mikrodermabrazja polega na usunięciu wierzchnich warstw naskórka, co umożliwia wyeksponowanie zdrowej skóry znajdującej się głębiej. Mikrodermabrazja jest również znany ze swojej zdolności pobudzania skóry do produkcji kolagenu. Kolagen zwiększy elastyczność, więc zabieg będzie miał dodatkową zaletę, ponieważ rozstępy staną się po nim cieńsze. Zabiegi mikrodermabrazji są skuteczne ,ale potrzebnych jest wykonanie kilku zabiegów, aby uzyskać satysfakcjonujące efekty.

© OAZA PIĘKNA - Salon Urody, Nowy Sącz. Realizacja: Verakom