makijaż permanentny | przedłużanie włosów | przedłużanie rzęs | walka z cellulitem | fryzjer
niechirurgiczny przeszczep włosów | stylizacja paznokci | zabiegi upiększające | zabiegi kosmetyczne
pielęgnacja ciała | zabiegi na stopy | masaże | przebijanie uszu i nosa


««« powrót

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ 1 : 1

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ 2 : 1

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ HD

ZAGĘSZCZANIE DOLNEJ POWIEKI OKA

Metoda HD to oryginalna, błyskawiczna metoda przedłużania i zagęszczania rzęs, która gwarantuje zawsze oczekiwany efekt i trwałość aplikacji.

Rzęsy w stylu HD są uwodzicielskie i kuszące,dające efekt ekstremalnie grubych i podkręconych lub naturalnie pięknych, długich rzęs. Takiego rezultatu nie uzyskamy za pomocą żadnej innej metody.

To propozycja przede wszystkim :
- dla kobiet, które cenią swój czas i nie chcą spędzać kilku godzin na zabiegach
- dla kobiet , które są dynamiczne i potrzebują natychmiastowego efektu
- dla kobiet, które chcą się zmieniać w zależności od okoliczności - super rozwiązanie na Sylwestra,ślub,studniówkę i wiele innych okazji
- dla kobiet, które nie chcą efektu przedłużonych rzęs na stałe.

Aplikacja rzęs HD jest błyskawiczna, odbywa się w pozycji siedzącej na otwartym oku, co jest możliwe dzięki klejowi, który został stworzony specjalnie do tego zabiegu. Jako produkt o farmaceutycznej jakości klej jest całkowicie bezpieczny nawet dla najbardziej wrażliwego oka.Aplikacja trwa ok.20 -40 min.w zależności od uzyskanego efektu.Rzęsy nosimy przez ok.2-3 tyg., po czym należy przyjść do salonu profesjonalnie je usunąć.
Przy metodzie HD mamy większe możliwości dzięki temu , że nie jesteśmy ograniczeni ilością rzęs klientki ( tak jak to jest w przypadku metody 1:1). Możemy uzyskać spektakularny,nawet najbardziej intensywny efekt bez nadwyrężania własnych rzęs.
Nie jest to przyklejanie paska rzęs czy kępek rzęs, które mogą się odlepić - jest to trwała,precyzyjna aplikacja pojedynczych rzęs.Tak. Pływanie czy korzystanie z sauny nie ma żadnego wpływu na długość noszenia przedłużonych rzęs. Również przebywanie w gorącym lub wilgotnym klimacie nie szkodzi naszym nowym rzęsom. Klej stosowany do zabiegu jest odporny na działanie wody, wysokich i niskich temperatur oraz kosmetyków. Bez obaw śpimy, budzimy się i chodzimy z zachwycającymi rzęsami 24godz. na dobę przez okres kilku miesięcy uczęszczając na zabieg dopełniania w zależności od potrzeb. Ukończone certykikatem szkolenie i stała współpraca z Biar Beauty Group w Katowicach.

 

© OAZA PIĘKNA - Salon Urody, Nowy Sącz. Realizacja: Verakom