makijaż permanentny | przedłużanie włosów | przedłużanie rzęs | walka z cellulitem | fryzjer
niechirurgiczny przeszczep włosów | stylizacja paznokci | zabiegi upiększające | zabiegi kosmetyczne
pielęgnacja ciała | zabiegi na stopy | masaże | przebijanie uszu i nosa


««« powrót

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ 1 : 1

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ 2 : 1

PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS METODĄ HD

ZAGĘSZCZANIE DOLNEJ POWIEKI OKA

Przedłużanie i zagęszczanie rzęs metodą Nouveau Lashes to nowy, rewelacyjny sposób na posiadanie długich, gęstych, czarnych rzęs bez konieczności powlekania ich maskarą z makijażem 24 godz.na dobę.

Do każdej naturalnej rzęsy doklejamy nową, poliestrowo - syntetyczną rzęsę przy użyciu hipoalergicznego kleju, który jest niewidoczny, a pozwala uzyskać całkowicie naturalny efekt. Rzęsy N.L. są naturalnie wygięte, giętkie, elastyczne, wyglądają bardzo naturalnie i nie obciążają naturalnych rzęs. Zabieg jest relaksujący, a efekt natychmiastowy po aplikacji. Przedłużone rzęsy utrzymują się ok. 8 tyg. i wypadają zgodnie z biologicznym rytmem wzrostu naturalnych rzęs (naturalny cykl wzrostu włosków rzęs wynosi 60-90 dni) dlatego też dla utrzymania odpowiedniej gęstości i długości rzęs zaleca się uzupełnianie rzęs co 2-4 tyg.

Przed zabiegiem nie należy używać tuszu ani podkręcać rzęs (trwała na rzęsy), oraz wyjąć soczewki kontaktowe. Zabieg przedłużania rzęs jest zabiegiem zupełnie bezbolesnym i nie wpływa negatywnie na stan powiek i rzęs naturalnych, a nawet może ulec poprawie z tego względu, że nosząc rzęsy N.L. nie trzeba stosować tuszu do rzęs, który niekorzystnie wpływa na młode dopiero co rosnące rzęsy. N.L. są odporne na wodę, kurz pot i łzy.

W celu przedłużenia efektu aplikacji rzęs, poleca się odpowiednią pielęgnację, która polega na codziennym czesaniu rzęs oraz co 2-3 dni aplikację utrwalacza (płyn, który wydłuża żywotność rzęs). Wszystkie akcesoria potrzebne do pielęgnacji przedłużonych rzęs tj. utrwalacz, chusteczki do demakijażu, maskary, są dostępne w naszym salonie. Grzebyczek do rozczesywania rzęs każda klientka otrzymuje gratis.


Najczęściej zadawane pytania.

1. Czy rzęsy Nouvaeu Lashes są bezpieczne? »» Tak. są całkowicie bezpieczne kiedy są zakładane przez wyszkolonego specjalistę. Klej, który jest aplikowany jest silny, ale hipoalergiczny i nie powinien dotykać skóry, dlatego szkolimy się w poprawnej technice zakładania rzęs - bezpiecznie i bez podrażnienia oka czy otarć.

2.Czy mogę nakładać tusz do rzęs na rzęsy przedłużone metoda N.L.? »» Nie ma przeciwwskazań do jego stosowania. Rzęsy przedłużone metodą NL wyglądają tak efektownie,że nie potrzebują dodatkowej oprawy. Jeśli jednak któraś z pań zdecyduje się nałożyć tusz to powinien to być tusz firmowy NL, który nie zawiera żadnych składników mogących uszkodzić spoiwo rzęs lub tusz klasyczny a nie wodoodporny.

3.Jak długo utrzymują się przedłużone rzęsy? »» Najczęściej jest to okres kilku tyg. czyli dokładnie tyle ile trwa cykl życia naturalnej ludzkiej rzęsy. Niezbędne dla idealnego wyglądu twoich nowych rzęs są tak zwane dopełnienia, ponieważ niektóre naturalne rzęsy zakończą swój cykl i wypadną razem z przedłużonymi rzęsami. Nigdy nie wiadomo w jakie fazie jest aktualnie dana rzęsa (wzrostu, zaniku, spoczynku) i w związku z tym korektę rzęs zaleca się wykonywać co 2-4tyg.

4.Czy mogę w dowolnym momencie "zdjąć" przedłużone rzęsy? »» Tak. W dowolnym momencie można usunąć wszystkie rzęsy przedłużone metodą N.L. bez szkody dla naszych naturalnych rzęs. Służy do tego specjalny, łagodny dla oka preparat usuwający doklejone rzęsy. Zabieg zmycia przedłużonych rzęs powinna wykonać stylistka w gabinecie - trwa on kilkanaście minut.

5.Czy mogę korzystać z sauny lub basenu nosząc rzęsy Nouveau Lashes? »» Tak. Pływanie czy korzystanie z sauny nie ma żadnego wpływu na długość noszenia przedłużonych rzęs. Również przebywanie w gorącym lub wilgotnym klimacie nie szkodzi naszym nowym rzęsom. Klej stosowany do zabiegu jest odporny na działanie wody, wysokich i niskich temperatur oraz kosmetyków. Bez obaw śpimy, budzimy się i chodzimy z zachwycającymi rzęsami 24godz. na dobę przez okres kilku miesięcy uczęszczając na zabieg dopełniania w zależności od potrzeb. Ukończone certykikatem szkolenie i stała współpraca z Biar Beauty Group w Katowicach.

 

© OAZA PIĘKNA - Salon Urody, Nowy Sącz. Realizacja: Verakom