makijaż permanentny | przedłużanie włosów | przedłużanie rzęs | walka z cellulitem | fryzjer
niechirurgiczny przeszczep włosów | stylizacja paznokci | zabiegi upiększające | zabiegi kosmetyczne
pielęgnacja ciała | zabiegi na stopy | masaże | przebijanie uszu i nosa


Oferujemy rożnego rodzaju masaże które:

- rozluźniają napięte mięśnie

- pobudzają przepływ chłonki i limfy

- poprawiają krążenie oraz uelastyczniają skórę

wykonujemy:

- masaż klasyczny (całe ciało lub plecy)

- masaż ujędrniający (całe ciało)

- drenaż limfatyczny (całe ciało - pomoc w uwalnianiu naszego organizmu z toksyn i oczyszczanie go)

- lipodermologia - drenaż (całe ciało - zabieg ujędrniająco - oczyszczający organizm)

Oferujemy do sprzedaży szereg profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji ciała, aby w zaciszu domowym otrzymać ciągłość zabiegów wykonywanych w salonie. Nic tak nie wzmaga oczekiwanych efektów jak systematyczność działania.

GABINET MASAŻU RĘCZNEGO
Masaże w naszym salonie wykonywane są przez technika fizjoterapeutkę - masażystkę z wieloletnim doświadczeniem.
Pani Ola Borzęcka-Mirek oprócz kierunkowego wykształcenia może pochwalić się odbytymi wieloma dodatkowymi kursami: masaż leczniczy metodą ,,Kabat", drenaż limfatyczny w Centrum Terapii Manualnej w Madrycie, masaż bańką chińską, masaż Breussa, masaż gorącymi kamieniami oraz masaż relaksacyjny ,,Bodywork".

MASAŻ KLASYCZNY »» często zwany masażem leczniczym to najbardziej popularny masaż ciała z całej grupy masaży leczniczych. Masaż klasyczny działa przeciwbólowo i w świetle najnowszych badań medycznych jest najskuteczniejszą metodą leczenia różnego rodzaju, schorzeń kręgosłupa oraz narządów ruchu, masaż klasyczny regeneruje i wzmacnia mięśnie,reguluje napięcie mięśniowe, zwiększa elastyczność i sprężystość mięśni,polepsza odżywianie tkanek, zmniejsza tkankę tłuszczową,przyśpiesza przemianę materii,uaktywnia przepływ krwi i limfy.

Masaż klasyczny może być całkowity lub częściowy- gdzie masowany jest tylko wybrany obszar ciała np. same plecy,kark lub nogi.

MASAŻ BREUSSA »»

jest to energetyczno -manualny masaż pleców.
Najczęściej stosuje się go przy stanach bólowych,wzmożonym napięciu mięśniowym. Pomaga w leczeniu schorzeń aparatu ruchowego, zwłaszcza w obrębie kości krzyżowej, a także wspomaga proces regeneracji krążków międzykręgowych. Wykonuje się go olejkiem z dziurawca, który nawilża i regeneruje tarcze międzykręgowe. Masaż breussa jest przeznaczony dla osób cierpiących na bolesne schorzenie określane mianem dyskopatii.

MASAŻ RELAKSACYJNY »»

to bardzo skuteczne lekarstwo na chandrę, stres,depresję , wszelkiego rodzaju nerwicę. Masaż relaksacyjny pobudza układ mięśniowy i układ krążenia,przyśpiesza przemianę materii oraz oddziałuje na układ nerwowy podnosząc naszą chęć do życia,likwidując ujemne efekty stresu, gromadzące się pod wpływem codziennych przeżyć, takich jak; przemęczenie, wyczerpanie, bezsenność, bóle głowy, nerwobóle. Masaż relaksacyjny daje nam uczucie głębokiego odprężenia oraz pełnego relaksu gdyż wykonany jest powolnymi ruchami o działaniu antystresowym i uspakajającym, dzięki czemu pozwala pozbyć się napięcia na całym ciele.

DRENAŻ LIMFATYCZNY »» to rodzaj specjalistycznego masażu wspomagającego odpływ chłonki. Poprawia krążenie krwi pomaga odprowadzać nadmiar wody z tkanek,likwiduje obrzęki. Drenaż limfatyczny wpływa na usprawnianie przepływu chłonki, likwidację obrzęków zastoinowych, zapalnych, usprawnianie przepływu wody i soli mineralnych a także drenaż tkanek. Jest jednym z najskuteczniejszych i najbardziej popularnych metod walki z cellulitem. Całkowicie bezbolesny, działa oczyszczająco na organizm. Drenaż limfatyczny zalecany jest również w przypadku żylaków. Ponieważ poprawia krążenie, jest bardzo wskazany dla osób wykonujących pracę wymagającą długotrwałego stania lub siedzenia. Drenaż limfatyczny pomaga likwidować uczucie ciężkich,zmęczonych nóg.

MASAŻ ANTYCELLULITOWY BAŃKĄ CHIŃSKĄ »»
cellulit tworzy się u kobiet głównie w okolicach ud, pośladków i brzucha. Jest to tłuszcz poprzerastany tkanką łączną upośledzający przepływ krwi. Gromadzący się w nadmiarze cellulit zaburza procesy metaboliczne. Skutecznym lekarstwem na przywrócenie prawidłowego krążenia, a co za tym idzie przywrócenie spalania tłuszczów jest masaż bańką chińską. Decydujące znaczenie w procesie likwidacji cellulitu mają oprócz masażu odpowiednia dieta i ćwiczenia fizyczne. Masaż bańką chińską aktywuje wszystkie aspekty potrzebne w walce z cellulitem, a mianowicie; rozbudowuje tkankę mięśniową, rozluźnia tkankę łączną, daje ogromne przekrwienie w zaburzonych częściach ciała
MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI »» do zabiegu używa się ciepłych kamieni z zastosowaniem wszelkiego rodzaju aromatycznych zapachów (świece, kadzidełka). Spokojny i rytmicznie wykonany masaż niweluje stres i zmęczenie, pobudza skórę i mięśnie pacjęta (zmniejsza ich napięcie), przywraca prawidłowy rytm serca jak również poprawia krążenie krwi, wpływa pozytywnie na układ limfatyczny i układ nerwowy.

MASAŻ PLECÓW »» eliminuje napięcie mięśniowe wywołane przez stres, przemęczenie, przeciążenie.

© OAZA PIĘKNA - Salon Urody, Nowy Sącz. Realizacja: Verakom